OSM Piaski

Twaróg półtłusty to klasyka w najlepszym wydaniu. Idealnie kremowy, z delikatnym, naturalnym smakiem — wprost stworzony do naleśników, serników, past i tradycyjnych dań. Bez konserwantów, wyłącznie z naturalnych składników. Sprawdzi się zarówno w kuchni codziennej, jak i świątecznej.

masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-09

pojemność

cena za kilogram

26,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902298000494

5902298000494

precio: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-10-09 NewCondition

mleko pasteryzowane, kultury bakterii mlekowych.


Wartość odżywcza
w 100 g
Wartość energetyczna
450 kJ / 107 kcal
Tłuszcz
4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
2,8 g
Węglowodany
3,7 g
w tym cukry
1,7 g
Białko
14 g
Sól
0,08 g

Twaróg półtłusty to klasyka w najlepszym wydaniu. Idealnie kremowy, z delikatnym, naturalnym smakiem — wprost stworzony do naleśników, serników, past i tradycyjnych dań. Bez konserwantów, wyłącznie z naturalnych składników. Sprawdzi się zarówno w kuchni codziennej, jak i świątecznej.


Mlekovita Queso cottage semigraso Mlekovita Queso cottage semigraso
polaco Mlekovita 4% de grasa 230 g
23,61zł/kg

precio: 5,43 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Requesón Mlekovita Mlekovita Requesón
semigraso sin lactosa, 4% de grasa 230 g
27,00zł/kg

precio: 6,21 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

precio: 5,75 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2026-10-09
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Piątnica queso mascarpone Piątnica queso mascarpone
250 g
42,80zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-26
Piątnica Requesón graso Piątnica Requesón graso
Piątnica 8% de grasa. 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2026-10-21
Piątnica Requesón Piątnica Piątnica Requesón Piątnica
semigraso 4% de grasa 250 g
24,92zł/kg

precio: 6,23 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-10-29
PRECIO REDUCIDO -10%
OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe OSM Piaski OSM Piaski Zsiadłe
mleko Piaseckie 350 g
9,20zł/kg

precio: 3,22 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
18% kubek 300 g
17,53zł/kg

precio: 5,26 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2026-10-17
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-13
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
10,53zł/kg

precio: 4,21 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 400 g
14,48zł/kg

precio: 5,79 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2026-10-25
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

precio: 3,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
jogurtowy napój 400 g
9,35zł/kg

precio: 3,74 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2026-10-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5