Mlekpol Łaciaty Kéfir natural

Mlekpol
413Mlekpol Łaciaty Kéfir natural
Mlekpol Łaciaty Kéfir natural  Mlekpol Łaciaty Kéfir natural
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-15

pojemność

cena za kilogram

9,25 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019464

5900820019464

precio: 3,33 zł

3.33 PLN 2026-10-15 NewCondition
mleko, żywe kultury bakterii i drożdży kefirowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna195 kJ / 46 kcal
tłuszcz 1,5 g
w tym - kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
węglowodany 4,6 g
w tym - cukry4,6 g
białko 3,6 g
sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
polskie z natury
marca:Łaciaty
Nombre del producto regulado legalmente:Kefir pitny naturalny.
Conservación:Należy spożyć do: data na górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃. Po otwarciu opakowania przechowywać w temperaturze od + 1 ℃ do + 8 ℃ i spożyć w ciągu 24 godzin. Data jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.




    Mlekpol Mlekpol Suero de leche Mlekpol Mlekpol Suero de leche
    natural 360 ml
    8,78zł/l

    precio: 3,16 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-08
    Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
    390 g
    15,38zł/kg

    precio: 6 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-23
    Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
    375 g
    7,97zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
    turca Ayran Maliuta 320 g
    12,47zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
    250 g
    13,92zł/kg

    precio: 3,48 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-13
    Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
    1 kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-17
    Mlekovita Kéfir Natural Mlekovita Kéfir Natural
    Ecológico Mlekovita BIO 375 g
    10,64zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Kanka Kéfir natural Kanka Kanka Kéfir natural Kanka
    400 g
    7,83zł/kg

    precio: 3,13 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-22
    Mlekpol Royal desde Kolno queso Mlekpol Royal desde Kolno queso
    duro herméticamente envasados 150 g
    37,20zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2026-12-16
    Mlekpol gouda lonchas de queso Mlekpol gouda lonchas de queso
    duro 150 g
    37,07zł/kg

    precio: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2026-12-23
    Mlekpol oro Mazurka rebanadas de Mlekpol oro Mazurka rebanadas de
    queso duro 150 g
    37,93zł/kg

    precio: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2026-11-15
    Mlekpol salami rebanadas de queso Mlekpol salami rebanadas de queso
    duro 150 g
    37,67zł/kg

    precio: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-11-19
    Mlekpol Edam rebanadas de queso Mlekpol Edam rebanadas de queso
    duro 150 g
    37,67zł/kg

    precio: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2026-12-14
    Mlekpol gouda ahumado rodajas de Mlekpol gouda ahumado rodajas de
    queso duro 150 g
    39,13zł/kg

    precio: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2026-11-14
    Mlekpol Tilsit rebanadas de queso Mlekpol Tilsit rebanadas de queso
    duro 150 g
    39,07zł/kg

    precio: 5,86 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2026-11-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5