Maliuta excelente bebida turca Ayran Maliuta

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 142 kJ (34 kcal) |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Białko | 2,1 g |
| Sól | 0,76 g |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- 2021-11-27 21:54:31Delikatny napój
precio: 6 zł
PLN https://es.dodomku.pl/kfir_naturales/35924.htmlprecio: 3,59 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_Lowicz_1.5/82136.htmlprecio: 3,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_Robico_1.5/89157.htmlprecio: 3,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kfir_natural/99020.htmlprecio: 3,54 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_de_lujo_natural_Mlekovita/99457.htmlprecio: 4,53 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Ayran_manjar_turco/110406.html2026-06-01
Mleko częściowo odtłuszczone pasteryzowane, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, Zawartość tłuszczu: 2 %
precio: 3,18 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_natural_Kanka/114933.htmlmleko pełne pasteryzowane, śmietanka pasteryzowana, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus de(...)
precio: 5,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/yogur_Balcanes/29642.html2026-05-24
śmietanka, bakterie fermentacji mlekowej w tym dobroczynne żywe szczepy Lactobacillus acidophilus oraz Bifidobacterium
precio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/12_de_crema/29929.html2026-06-01
precio: 5,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/queso_semi_grasa/42524.htmlprecio: 5,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlprecio: 5,48 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Requeson_Maluta_picado_3_veces_fresco_semidesnatado_swiezy_poltlusty/82128.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
precio: 4,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy_bez_laktozy/125371.htmlmleko pasteryzowane, wsad waniliowy (cukier, substancja zagęszczająca: pektyna cytrusowa, aromat naturalny waniliowy), bakterie fermentacji mlekowej
precio: 4,76 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maluta_Serek_homogenizowany_waniliowy/125373.html






Carrito de compras