Łowicz Łowicz leche 2,0%

Łowicz
52Łowicz Łowicz leche 2,0%
Łowicz Łowicz leche 2,0%Łowicz Łowicz leche 2,0%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-24

pojemność

cena za litr

4,40 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011229

5900120011229

precio: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-02-24 NewCondition
zawartość tłuszczu 2,0%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 205 kJ/49 kcal
Tłuszcz 2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
marca:Łowicz
Otra información:
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
    1 litr

    precio: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
    1 litr

    precio: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-05-14
    Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
    1 litr

    precio: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    fecha de caducidad 2027-08-12
    Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
    1 litr

    precio: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    fecha de caducidad 2027-08-19
    Łaciate leche UHT 3,8 % menor Łaciate leche UHT 3,8 % menor
    grasa 1 litr
    5,00zł/l

    precio: 5 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-08-05
    Łowicz Łowicz Lowicz Leche UHT Łowicz Łowicz Lowicz Leche UHT
    3,2% 1 litr

    precio: 4,32 zł

    PLN
    1
    207
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    con frutos del bosque 240 g
    59,88zł/kg

    precio: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5