Łowicz

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.

masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397009141

5900397009141

precio: 6,99 zł

comprar 8 szt. para 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-05-30 NewCondition

morele (40 %)
cukier
woda
substancja żelująca - pektyny
substancja zagęszczająca - guma guar
regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia 604 kJ / 142 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 35 g
w tym cukry 35 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

Marka

Łowicz

Cechy

100 % słonecznych moreli
bez konserwantów
Polska Marka

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem morelowy o obniżonej zawartości cukrów.* Pasteryzowany.
*Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.


Advertencia de seguridad:

Produkt z owoców może zawierać pozostałości pestek.


marca:

Łowicz


Sobre la marca:

Łowicz
Samo najlepsze


Nombre del producto regulado legalmente:Dżem morelowy niskosłodzony pasteryzowany
Otra información:

100 g produktu kJ/kcal 604/142 7%*
15 g (1 łyżeczka) kJ/kcal 91/21 1%*
*referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 18 porcji.
Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu.


Conservación:

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Preparación y uso:

Nasze owocowe menu
drożdżówki ze łooo!
ciasteczka doskonałe
Spróbuj!


Tipo de embalaje:

Słoik


Dirección del productor:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa


Dirección de devolución:

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k.
al. Stanów Zjednoczonych 61A
04-028 Warszawa

Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 280 g
27,96zł/kg

precio: 7,83 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
Grosella Kiwi 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-06-30
PRECIO REDUCIDO -10%
Łowicz Mermelada de frambuesa Łowicz Mermelada de frambuesa
Łowicz con contenido reducido de azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
de dulce - amargo 500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Łowicz arándano para la carne y Łowicz arándano para la carne y
el queso 230 g
49,57zł/kg

precio: 11,40 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-28
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5