Łowicz Lowicz Leche UHT 3,2%

Łowicz
55
świetnie zapakowane, karton nienaruszonyŁowicz Lowicz Leche UHT 3,2%
48Łowicz Lowicz Leche UHT 3,2%
Łowicz Lowicz Leche UHT 3,2%Łowicz Lowicz Leche UHT 3,2%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-12

pojemność

cena za litr

4,32 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011199

5900120011199

precio: 4,32 zł

comprar 12 szt. para 4.26 zł/szt
4.32 PLN 2027-03-12 NewCondition

zawartość tłuszczu 3,2%


Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 249 kJ/60 kcal
Tłuszcz 3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,9 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
marca:Łowicz
Otra información:
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona , 2023-01-31 19:24:34świetnie zapakowane, karton nienaruszony



Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Łaciate leche UHT 3,8 % menor Łaciate leche UHT 3,8 % menor
grasa 1 litr
5,00zł/l

precio: 5 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-05
Łowicz Łowicz Łowicz leche 2,0% Łowicz Łowicz Łowicz leche 2,0%
1 litr

precio: 4,40 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-02-24
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 280 g
25,86zł/kg

precio: 7,24 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
de grosella negro 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-06-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5