mermelada baja en azúcar con frutos del bosque

Łowicz
54mermelada baja en azúcar con frutos del bosque
mermelada baja en azúcar con frutos del bosquemermelada baja en azúcar con frutos del bosque
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

59,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397013148

5900397013148

precio: 14,37 zł

14.37 PLN 2027-02-28 NewCondition
truskawki, jeżyny (15%), maliny (10%), jagody (8%), poziomki (3%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 60 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia708 kJ/167 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone <0,1 g
węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
białko 0,6 g
sól 0 g

Łowicz
Sobre la marca:Łowicz Samo najlepsze
Nombre del producto regulado legalmente:Konfitura ekstra z owocami leśnymi o obniżonej zawartości cukrów. Pasteryzowana.
Conservación:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Recetas:
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 240 szt.

    precio: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 240 g
    45,29zł/kg

    precio: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
    cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
    Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Herbapol mermelada de frambuesa Herbapol mermelada de frambuesa
    con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar 240 g
    35,50zł/kg

    precio: 8,52 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Łowicz Łowicz Konfitura malinowa Łowicz Łowicz Konfitura malinowa
    240 g
    59,71zł/kg

    precio: 14,33 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-30
    Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
    330 g
    24,21zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
    bajo en azúcar 280 g
    27,96zł/kg

    precio: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5