Bakoma Skyr bebiendo yogur natural tipo islandés

Bakoma
52Bakoma Skyr bebiendo yogur natural tipo islandés
Bakoma Skyr bebiendo yogur natural tipo islandésBakoma Skyr bebiendo yogur natural tipo islandés
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031717

5900197031717

precio: 7,15 zł

7.15 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko zagęszczone odtłuszczone, mleko, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna304 kJ / 72 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany7,0 g
w tym cukry7,0 g
Białko7,4 g
Sól0,17 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 22 g białka

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
marca:Bakoma
Nombre del producto regulado legalmente:Jogurt pitny naturalny z wysoką zawartością białka.
Conservación:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa Zakład Produkcyjny: Elżbietów 48 96-516 Szymanów
Dirección de devolución:BAKOMA Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97A, 01-303 Warszawa
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Maluta Luz yogur Balcanes Maluta Luz yogur Balcanes
    fecha de caducidad
    2026-10-21
    Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
    2.8% 390 g
    17,38zł/kg

    precio: 6,78 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-10-27
    Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
    7.5% 180 g
    26,89zł/kg

    precio: 4,84 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Bakoma Bakoma
    150 g
    22,07zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-10-18
    Bakoma Yogur natural espeso Bakoma Bakoma Yogur natural espeso Bakoma
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
    7.5% 400 g
    19,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Mlekovita Yogur polaco natural Mlekovita Yogur polaco natural
    Mlekovita 350 g
    12,57zł/kg

    precio: 4,40 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2026-11-04
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    precio: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2026-11-01
    Bakoma Bakoma
    fecha de caducidad 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
    almendra 150 g
    30,53zł/kg

    precio: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-10-23
    Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
    yogur 150 g
    30,47zł/kg

    precio: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-29
    Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
    yogur 380 g
    16,50zł/kg

    precio: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-10-26
    Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
    380 g
    16,53zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-10-26
    Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
    melocotón 400g 380 g
    16,53zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    fecha de caducidad 2026-10-21
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5