Yogur polaco natural Mlekovita

Mlekovita
55
Ok
Yogur polaco natural Mlekovita
55Yogur polaco natural Mlekovita
Yogur polaco natural MlekovitaYogur polaco natural Mlekovita
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-04

pojemność

cena za kilogram

12,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990101

5900512990101

precio: 4,40 zł

comprar 12 szt. para 4.33 zł/szt
4.40 PLN 2026-11-04 NewCondition
mleko*,żywe kultury bakterii jogurtowych,*wyprodukowano bez stosowania GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 267 kJ
Wartość energetyczna 64 kcal
Tłuszcz 3,0 g
w tym kwasy nasycone 2,0 g
Węglowodany 5,3 g
w tym cukry 5,3 g
Białko 3,9 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
wyprodukowano bez stosowania GMO
marca:Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Polski Jogurt naturalny.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Preparación y uso:Doskonały do: musli, sałatek, owoców, chłodnika, sosów sałatkowych, musów i dipów
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2025-03-28 17:38:21Ok



Mlekovita Mlekovita Jogurt Mlekovita Mlekovita Jogurt
naturalny bez 350 g
12,71zł/kg

precio: 4,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-24
OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
naturalny typ 350 g
15,37zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2026-10-29
Bakoma Bio Bakoma yogurt natural Bakoma Bio Bakoma yogurt natural
140 g
29,50zł/kg

precio: 4,13 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-18
Piątnica Yogur Natural Piątnica Piątnica Yogur Natural Piątnica
170 g
14,12zł/kg

precio: 2,40 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-11-01
Mlekovita Yogur polaco natural Mlekovita Yogur polaco natural
Mlekovita 150 g
16,53zł/kg

precio: 2,48 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2026-10-24
Mlekovita Yogur natural polaco Mlekovita Yogur natural polaco
Mlekovita sin lactosa 150 g
19,20zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-22
Maluta Luz yogur Balcanes Maluta Luz yogur Balcanes
fecha de caducidad
2026-10-21
Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
2.8% 390 g
17,38zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-27
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5