leche cuajada

Mlekpol
55
Polecam , pyszne.leche cuajada
55
Mniam mniam.leche cuajada
47leche cuajada
leche cuajadaleche cuajada
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-17

pojemność

cena za kilogram

11,68 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820013325

5900820013325

precio: 4,44 zł

4.44 PLN 2026-10-17 NewCondition
mleko, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia244 kJ / 58 kcal
tłuszcz w tym3,0 g
- kwasy nasycone 2,0 g
węglowodany w tym3,9 g
- cukry 3,9 g
białko 3,4 g
sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Mlekpol
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko zsiadłe
Conservación:Uniesienie wieczka produktu oraz opływ serwatki są wynikiem naturalnej fermentacji mlekowej.
Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C
Tipo de embalaje:Opakowanie plastikowe
País de origen:Polska
Dirección del productor:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Oddział ZPM w Sokółce
Dirección de devolución:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
tel. 86 273 04 00
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Małgorzata Florek , 2024-12-10 10:28:31Polecam , pyszne.
  • Marek , 2023-06-28 13:24:17Mniam mniam.



Mrągowska suero de la leche Mrągowska suero de la leche
1 litr

precio: 6,14 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-14
Mrągowska Strawberry Buttermilk Mrągowska Strawberry Buttermilk
fecha de caducidad
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
fecha de caducidad
2026-10-15
Bakoma kéfir naturales Bakoma kéfir naturales
390 g
15,38zł/kg

precio: 6 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-23
Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
375 g
7,97zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-10-22
Maluta Maliuta excelente bebida Maluta Maliuta excelente bebida
turca Ayran Maliuta 320 g
12,47zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-24
Robico Kéfir Robico 1.5% Robico Kéfir Robico 1.5%
250 g
13,92zł/kg

precio: 3,48 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekpol Royal desde Kolno queso Mlekpol Royal desde Kolno queso
duro herméticamente envasados 150 g
37,20zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
39
fecha de caducidad 2026-12-16
Mlekpol gouda lonchas de queso Mlekpol gouda lonchas de queso
duro 150 g
37,07zł/kg

precio: 5,56 zł

PLN
1
36
fecha de caducidad 2026-12-23
Mlekpol oro Mazurka rebanadas de Mlekpol oro Mazurka rebanadas de
queso duro 150 g
37,93zł/kg

precio: 5,69 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad 2026-11-15
Mlekpol salami rebanadas de queso Mlekpol salami rebanadas de queso
duro 150 g
37,67zł/kg

precio: 5,65 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-19
Mlekpol Edam rebanadas de queso Mlekpol Edam rebanadas de queso
duro 150 g
37,67zł/kg

precio: 5,65 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2026-12-14
Mlekpol gouda ahumado rodajas de Mlekpol gouda ahumado rodajas de
queso duro 150 g
39,13zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-14
Mlekpol Tilsit rebanadas de queso Mlekpol Tilsit rebanadas de queso
duro 150 g
39,07zł/kg

precio: 5,86 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2026-11-15
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5