Jamar jest popularną polską marką oferującą przetwory warzywne i owocowe. Produkty te możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Jeśli złożysz zamówienie dziś - już jutro możesz oczekiwać kuriera. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez Internet.

 
skip
5906716203252 5906716203252 Jamar
Jamar Salsa agridulce Jamar Jamar Salsa agridulce Jamar
fecha de caducidad
2028-02-29
 
5906716206567 5906716206567 Jamar
Jamar Jamar Mermelada suave con Jamar Jamar Mermelada suave con
rosa silvestre 600 g
15,82zł/kg

precio: 9,49 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Mermelada suave con
5 5
5 2 Jamar Jamar Mermelada suave con
fecha de caducidad 2027-07-31
5906716201494 5906716201494 Jamar
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
Jamar Mermelada multifrutas Jamar
4 5
4.5 4 Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
Jamar Guisantes enlatados Jamar
4 5
4.5 3 Jamar Guisantes enlatados Jamar
fecha de caducidad 2027-07-31
5906716200831 5906716200831 Jamar
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,88zł/kg

precio: 3,95 zł

PLN
1
6
Jamar Guisantes enlatados Jamar
4 5
4.5 3 Jamar Guisantes enlatados Jamar
fecha de caducidad 2028-07-31
5901844102286 5901844102286 Jamar
Jamar Jamar Ketchup łagodny Jamar Jamar Ketchup łagodny
270 g
21,04zł/kg

precio: 5,68 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-05-31
5906716201531 5906716201531 Jamar
Jamar Jamar Mezcla Mexicana de Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
Verduras Múltiples 470 g
14,00zł/kg

precio: 6,58 zł

PLN
1
23
Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
5 5
5 1 Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
fecha de caducidad 2028-10-31
5901844102934 5901844102934 Jamar
Jamar Jamar Ocet cydrowy 5% Jamar Jamar Ocet cydrowy 5%
kwasowości 500 ml
17,98zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
44
fecha de caducidad
2027-04-30
5901844102958 5901844102958 Jamar
Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
kwasowości 500 ml
17,68zł/l

precio: 8,84 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad
2027-04-30
5901844101616 5901844101616 Jamar
Jamar Jamar Passata Rústica con Jamar Jamar Passata Rústica con
Aceitunas 490 g
13,37zł/kg

precio: 6,55 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-07-31
5901844102392 5901844102392 Jamar
Jamar Jamar Pomidory drobno Jamar Jamar Pomidory drobno
krojone 400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2028-08-30
5906716200060 5906716200060 Jamar
Jamar Jamar Remolacha con rábano Jamar Jamar Remolacha con rábano
picante 300 g
14,37zł/kg

precio: 4,31 zł

PLN
1
2
Jamar Jamar Remolacha con rábano
5 5
5 5 Jamar Jamar Remolacha con rábano
fecha de caducidad 2027-06-30
5901844100176 5901844100176 Jamar
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
Jamar Jamar Vegetable Mix
4 5
4.5 2 Jamar Jamar Vegetable Mix
fecha de caducidad 2027-04-30
5906716200947 5906716200947 Jamar
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Jamar una mezcla de verduras
5 5
5 2 Jamar Jamar una mezcla de verduras
fecha de caducidad 2028-12-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
Jamar Jamar, frijoles blancos
4 5
4 2 Jamar Jamar, frijoles blancos
fecha de caducidad 2028-01-31
5906716201272 5906716201272 Jamar
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
13,45zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
9
Jamar Jamar, frijoles blancos
4 5
4 2 Jamar Jamar, frijoles blancos
fecha de caducidad 2029-02-28
5906716209827 5906716209827 Jamar
Jamar Mousse de manzana Jamar Jamar Mousse de manzana Jamar
260 g
16,58zł/kg

precio: 4,31 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2029-01-31
5906716205669 5906716205669 Jamar
Jamar Pasta de tomate jamar Jamar Pasta de tomate jamar
80 g
37,38zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2028-01-31
5906716200596 5906716200596 Jamar
Jamar Pasta de tomate jamar Jamar Pasta de tomate jamar
180 g
20,50zł/kg

precio: 3,69 zł

PLN
1
13
Jamar Pasta de tomate jamar
5 5
5 5 Jamar Pasta de tomate jamar
fecha de caducidad 2028-05-31
5901844100855 5901844100855 Jamar
Jamar Pulpa de tomate Jamar Jamar Pulpa de tomate Jamar
400 g
12,48zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2028-09-30
5906716200565 5906716200565 Jamar
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
Jamar Remolachas marinadas
5 5
5 5 Jamar Remolachas marinadas
fecha de caducidad 2027-12-31
5906716203573 5906716203573 Jamar
Jamar Salsa boloñesa Jamar Jamar Salsa boloñesa Jamar
fecha de caducidad
2028-02-29
5906716204679 5906716204679 Jamar
Jamar Tomate clásico Jamar Passat Jamar Tomate clásico Jamar Passat
500 g
9,98zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
14
Jamar Tomate clásico Jamar Passat
5 5
5 1 Jamar Tomate clásico Jamar Passat
fecha de caducidad 2028-02-29
5906716200930 5906716200930 Jamar
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
Jamar Verduras mixtas Jamar
5 5
5 2 Jamar Verduras mixtas Jamar
fecha de caducidad 2029-01-31
5901844100619 5901844100619 Jamar
Jamar Vinagre de manzana Jamar, Jamar Vinagre de manzana Jamar,
naturalmente turbio 250 ml
27,04zł/l

precio: 6,76 zł

PLN
1
1
Jamar Vinagre de manzana Jamar,
5 5
5 1 Jamar Vinagre de manzana Jamar,
fecha de caducidad 2028-02-25
5906716205423 5906716205423 Jamar
Jamar Vinagre de sidra de manzana Jamar Vinagre de sidra de manzana
Jamar 6% 5 litrów
11,15zł/l

precio: 55,73 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-02-29
5901844100077 5901844100077 Jamar
Jamar Vinagre de sidra de manzana Jamar Vinagre de sidra de manzana
BIO
Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO
Jamar BIO 500 ml
13,68zł/l

precio: 6,84 zł

PLN
1
24
Jamar Vinagre de sidra de manzana
5 5
5 2 Jamar Vinagre de sidra de manzana
fecha de caducidad 2028-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5