Mermelada multifrutas Jamar

Jamar
44Mermelada multifrutas Jamar
Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Mermelada multifrutas JamarMermelada multifrutas Jamar
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

14,68 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201494

5906716201494

precio: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-05-31 NewCondition
owoce mieszane (jabłka, aronie, czarne porzeczki, śliwki, truskawki), cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, Sporządzono z 110 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia1080 kJ / 254 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany60 g
- w tym cukry60 g
Błonnik2,7 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Características:do ciast i wypieków, na pyszne śniadanie, pyszne nadzienie do wypieków
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Marmolada twarda z owoców mieszanych.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar Jamar Mermelada suave con Jamar Jamar Mermelada suave con
    rosa silvestre 600 g
    15,82zł/kg

    precio: 9,49 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Stovit Stovit Mermelada multifruta Stovit Stovit Mermelada multifruta
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
    ralladas Jamar 300 g
    14,43zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
    Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-01-31
    Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
    enlatados 400 g
    12,80zł/kg

    precio: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
    zanahoria guisantes 380 g
    14,92zł/kg

    precio: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
    400 g
    9,40zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5