Pasta de tomate jamar

Jamar

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.

Pasta de tomate jamarPasta de tomate jamar
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

37,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716205669

5906716205669

precio: 2,99 zł

2.99 PLN 2028-01-31 NewCondition

Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %


Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia 492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 21 g
- w tym cukry 15 g
Błonnik 4,4 g
Białko 3,9 g
Sól 0,05 g

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.


Características:

 słodycz pomidora :)


marca:Jamar
Sobre la marca:

Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.


Nombre del producto regulado legalmente:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Conservación:

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.


Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
80 g
34,50zł/kg

precio: 2,76 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2028-05-08
Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
remolacha roja 300 ml
24,67zł/l

precio: 7,40 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-10-30
Podravka mousse de tomate Podravka mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
33
fecha de caducidad 2029-05-05
Rolnik puré con pepinos Rolnik puré con pepinos
encurtidos 315 g
14,57zł/kg

precio: 4,59 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-03
Bio Food Puré de tomate sin Bio Food Puré de tomate sin
gluten Bio Food BIO 500 ml
19,98zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-14
Primavika Primavika Hummus Natural Primavika Primavika Hummus Natural
Sin Gluten 160 g
60,38zł/kg

precio: 9,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-01
Primavika Primavika Tahini natural Primavika Primavika Tahini natural
185 g
56,22zł/kg

precio: 10,40 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-06-03
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5