Jamar una mezcla de verduras de zanahorias y guisantes

Jamar
55
Ok.Jamar una mezcla de verduras de zanahorias y guisantes
52Jamar una mezcla de verduras de zanahorias y guisantes
Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Jamar una mezcla de verduras de zanahorias y guisantesJamar una mezcla de verduras de zanahorias y guisantes
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

14,04 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200947

5906716200947

precio: 6,60 zł

comprar 8 szt. para 6.45 zł/szt
6.60 PLN 2028-12-31 NewCondition
warzywa w zmiennych proporcjach (marchew, groszek zielony), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia204 kJ / 48 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany6,5 g
- w tym cukry3,1 g
Błonnik3,7 g
Białko3,1 g
Sól0,80 g

Mieszanka marchewka – groszek Jamar to kompozycja idealna. Nieco stonowany, ale głęboki smak groszku przeplata się ze świeżym i słodkim smakiem marchewki. Warzywa można wykorzystywać do dań obiadowych, jak i wszelkiego rodzaju sałatek i przekąsek. Bardzo dobra baza do wytrawnej galaretki.
Características:naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich, Produkt polski
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Mieszanka warzywna, konserwowa - marchew, groszek zielony. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:12:07Ok.



Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Jamar Mezcla Mexicana de Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
Verduras Múltiples 470 g
14,00zł/kg

precio: 6,58 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-10-31
Hektor Ensalada de almuerzo de Hektor Ensalada de almuerzo de
Hektor Company 470 g
12,74zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-07-30
Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
280 g
41,32zł/kg

precio: 11,57 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-04-30
Rolnik Ensalada campesina con Rolnik Ensalada campesina con
tomates verdes 850 g
9,76zł/kg

precio: 8,30 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-06-30
Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 890 g
8,98zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad 2027-05-30
Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 460 g
13,02zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Jamar Remolacha con rábano Jamar Jamar Remolacha con rábano
picante 300 g
14,37zł/kg

precio: 4,31 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-30
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5