Pasta de tomate jamar

Jamar
55Pasta de tomate jamar
Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Pasta de tomate jamarPasta de tomate jamar
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200596

5906716200596

precio: 3,69 zł

3.69 PLN 2028-05-31 NewCondition
Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany21 g
- w tym cukry15 g
Błonnik4,4 g
Białko3,9 g
Sól0,05 g

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Características:z pasji do warzyw i owoców, źródło błonnika, słodycz pomidora :)
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Rolnik concentrado de tomate Rolnik concentrado de tomate
    200 g
    21,60zł/kg

    precio: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-08-27
    Włocławek Pasta de tomates Włocławek Pasta de tomates
    Wloclawek 30% 190 g
    27,11zł/kg

    precio: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
    80 g
    34,50zł/kg

    precio: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-05-08
    Alce Nero Concentrado de Tomate Alce Nero Concentrado de Tomate
    Alce Nero 28% BIO 130 g
    82,38zł/kg

    precio: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-10-14
    Bio Food Concentrado de tomate Bio Bio Food Concentrado de tomate Bio
    Food 30% 200 g
    66,45zł/kg

    precio: 13,29 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-04-28
    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-05-21
    Krakus concentrado de sopa de Krakus concentrado de sopa de
    remolacha roja 300 ml
    24,67zł/l

    precio: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
    ralladas Jamar 300 g
    14,43zł/kg

    precio: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
    Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-01-31
    Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
    enlatados 400 g
    12,80zł/kg

    precio: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
    zanahoria guisantes 380 g
    14,92zł/kg

    precio: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
    400 g
    9,40zł/kg

    precio: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-07-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5