Jamar Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

17,98 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102934

5901844102934

precio: 8,99 zł

comprar 15 szt. para 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-04-30 NewCondition
Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Características:naturalna fermentacja, naturalnie mętny, z polskich jabłek
marca:Jamar
Nombre del producto regulado legalmente:Ocet cydrowy 5 % kwasowości.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Preparación y uso:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Tipo de embalaje:Butelka
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
Octim 500 ml
11,98zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
Acidez 500 ml
8,30zł/l

precio: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero Vinagre de manzana Alce Nero Vinagre de manzana
filtrado Alce Nero BIO 500 ml
35,98zł/l

precio: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

precio: 13,86 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-09-19
Alce Nero Vinagre de sidra de Alce Nero Vinagre de sidra de
manzana Alce Nero 5% sin filtrar BIO 500 ml
33,64zł/l

precio: 16,82 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2029-04-15
Alce Nero Vinagre Balsámico Alce Alce Nero Vinagre Balsámico Alce
Nero Módena filtrado BIO 500 ml
46,36zł/l

precio: 23,18 zł

PLN
1
1
Bio Food Vinagre de alcohol Bio Bio Food Vinagre de alcohol Bio
BIO
Vinagre de alcohol Bio Food 10% BIO, sin gluten Vinagre de alcohol Bio Food 10% BIO, sin gluten
Food 10% BIO, sin gluten 500 ml
25,56zł/l

precio: 12,78 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2030-10-07
Jamar Vinagre de sidra de manzana Jamar Vinagre de sidra de manzana
BIO
Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO Vinagre de sidra de manzana Jamar BIO
Jamar BIO 500 ml
13,68zł/l

precio: 6,84 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2028-04-30
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
12,80zł/kg

precio: 5,12 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5