Jamar, frijoles blancos enlatados

Jamar
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!Jamar, frijoles blancos enlatados
42Jamar, frijoles blancos enlatados
Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Jamar, frijoles blancos enlatadosJamar, frijoles blancos enlatados
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

12,80 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201272

5906716201272

precio: 5,12 zł

comprar 10 szt. para 5.04 zł/szt
5.12 PLN 2028-01-31 NewCondition
Jamar Jamar, frijoles blancos Jamar Jamar, frijoles blancos
enlatados 400 g
13,45zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-02-28
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g odsączonego produktu
Energia429 kJ / 102 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany14 g
- w tym cukry2,2 g
Błonnik7,5 g
Białko6,9 g
Sól0,91 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Fasola biała konserwowa Jamar to źródło smaku i wartości odżywczych. Wybieramy najlepsze ziarna, dlatego nasz produkt charakteryzuje się doskonałą konsystencją, chrupkością i jędrnością. Z fasoli można wyczarować przepyszne zupy, pasty oraz sałatki.
Características:aksamitna, naturalnie wysoka zawartość białka, naturalnie wysoka zawartość błonnika, na wodzie ze źródeł jurajskich
marca:Jamar
Sobre la marca:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na wieczku / denku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni. Często dobre dłużej Popatrz - Powąchaj - Posmakuj
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:55Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
PRECIO REDUCIDO -25%
Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
400 g
11,80zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-01-31
Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
400 g
15,70zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-26
Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2030-04-30
Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2030-05-30
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
Judías en salmuera BIO 400 g
18,20zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-26
Jamar Remolachas marinadas Jamar Remolachas marinadas
ralladas Jamar 300 g
14,43zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-12-31
Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
de zanahorias y guisantes 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-12-31
Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
14,04zł/kg

precio: 6,60 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2029-01-31
Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
fecha de caducidad 2027-05-31
Jamar Jamar Vegetable Mix Jamar Jamar Vegetable Mix
zanahoria guisantes 380 g
14,92zł/kg

precio: 5,67 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-04-30
Jamar Guisantes enlatados Jamar Jamar Guisantes enlatados Jamar
400 g
9,40zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31
Jamar Jamar Mezcla Mexicana de Jamar Jamar Mezcla Mexicana de
Verduras Múltiples 470 g
14,00zł/kg

precio: 6,58 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2028-10-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5