Stovit Mermelada multifruta

Stovit
51Stovit Mermelada multifruta
Stovit Mermelada multifrutaStovit Mermelada multifruta
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

22,38 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295154814

5903295154814

precio: 5,37 zł

5.37 PLN 2027-05-30 NewCondition
przecier jabłkowy (96 g na 100 g produktu gotowego), cukier, przeciery w zmiennych proporcjach: śliwkowy, aroniowy i z czarnych porzeczek (4 g na 100 g produktu gotowego), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, Sporządzono z 100 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna914 kJ / 218 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany57 g
w tym cukry52 g
białko<0,5 g
sól0 g

doskonała do wypieków, ciast i pieczywa, idealne dopełnienie knedli i kruchych ciasteczek, mocno owocowe nadzienie, aż 100 g owoców na 100 g produktu, Produkt polski
marca:Stovit
Nombre del producto regulado legalmente:Marmolada wieloowocowa miękka.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na opakowaniu.
Tipo de embalaje:Cup/Tub/Bowl
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ginger People Ginger People Ginger People Ginger People
    Mermelada de Jengibre Bio 240 g
    70,83zł/kg

    precio: 17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-01-07
    Jamar Mermelada multifrutas Jamar Jamar Mermelada multifrutas Jamar
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de cerezas bajo Łowicz mermelada de cerezas bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    de grosella negro 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Stovit Stovit Mermelada de Stovit Stovit Mermelada de
    grosella negra sin azúcares añadidos 250 g
    41,80zł/kg

    precio: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Stovit Stovit Mermelada de Fresa Stovit Stovit Mermelada de Fresa
    sin azúcar añadido 250 g
    37,52zł/kg

    precio: 9,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Stovit Mermelada de albaricoque Stovit Mermelada de albaricoque
    Stovit sin azúcar añadido 250 g
    37,84zł/kg

    precio: 9,46 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Stovit Stovit Mermelada de cereza Stovit Stovit Mermelada de cereza
    sin azúcar añadido, con xilitol 250 g
    41,56zł/kg

    precio: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-12-30
    Stovit Mermelada de grosella negra Stovit Mermelada de grosella negra
    Stovit 200 g
    31,40zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    precio: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    fecha de caducidad
    2027-09-15
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    precio: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5