Mermelada de albaricoque Stovit sin azúcar añadido

Stovit
51Mermelada de albaricoque Stovit sin azúcar añadido
Mermelada de albaricoque Stovit sin azúcar añadidoMermelada de albaricoque Stovit sin azúcar añadido
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

37,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295150328

5903295150328

precio: 9,46 zł

9.46 PLN 2027-09-30 NewCondition
morele, woda, substancja słodząca - ksylitol, substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna372 kJ/89 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany31 g
w tym cukry2,8 g
alkohole wielowodorotlenowe (poliole)24,3 g
Białko<0,5 g
Sól0,03 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, z ksylitolem, niski IG*, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - rekomendacja, *Wartość IG wykazana w badaniach przez akredytowane laboratorium
Advertencia de seguridad:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Produkt może zawierać pestki i ich fragmenty.
marca:Stovit
Nombre del producto regulado legalmente:Dżem z moreli bez dodatku cukru. Zawiera substancję słodzącą. Produkt pasteryzowany.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Stovit Stovit Mermelada de Stovit Stovit Mermelada de
    grosella negra sin azúcares añadidos 250 g
    41,80zł/kg

    precio: 10,45 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Stovit Stovit Mermelada de Fresa Stovit Stovit Mermelada de Fresa
    sin azúcar añadido 250 g
    37,52zł/kg

    precio: 9,38 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Stovit Stovit Mermelada de cereza Stovit Stovit Mermelada de cereza
    sin azúcar añadido, con xilitol 250 g
    41,56zł/kg

    precio: 10,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-12-30
    Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
    słodzony 250 g
    43,52zł/kg

    precio: 10,88 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2026-11-30
    Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
    , piña 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
    en azúcar 280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
    azúcar 280 g
    25,86zł/kg

    precio: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-30
    Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Stovit Mermelada de grosella negra Stovit Mermelada de grosella negra
    Stovit 200 g
    31,40zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-03-30
    Stovit Stovit Mermelada multifruta Stovit Stovit Mermelada multifruta
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
    20 g
    57,50zł/kg

    precio: 1,15 zł

    PLN
    1
    58
    fecha de caducidad
    2027-09-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5