Mermelada de grosella negra Stovit

Stovit
Mermelada de grosella negra StovitMermelada de grosella negra Stovit
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295155088

5903295155088

precio: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-03-30 NewCondition
czarne porzeczki (40 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 35 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna632 kJ / 149 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany35 g
w tym cukry30 g
Białko<0,5 g
Sól0,03 g

polska czarna porzeczka, Polska Marka
marca:Stovit
Nombre del producto regulado legalmente:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Produkt pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżem o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Dirección de devolución:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

precio: 11,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-30
Runoland Runoland
fecha de caducidad
2027-10-30
Łowicz Łowicz Dżem truskawka Łowicz Łowicz Dżem truskawka
fecha de caducidad
2027-05-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
fecha de caducidad
2027-07-30
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

precio: 9,54 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-04-30
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
, piña 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-30
Łowicz mermelada de durazno bajo Łowicz mermelada de durazno bajo
en azúcar 280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-05-30
Stovit Stovit con mermelada de Stovit Stovit con mermelada de
fecha de caducidad
2027-09-30
Stovit Stovit Mermelada de Stovit Stovit Mermelada de
grosella negra sin azúcares añadidos 250 g
41,80zł/kg

precio: 10,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
Stovit Stovit Mermelada de Fresa Stovit Stovit Mermelada de Fresa
sin azúcar añadido 250 g
37,52zł/kg

precio: 9,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Stovit Mermelada de albaricoque Stovit Mermelada de albaricoque
Stovit sin azúcar añadido 250 g
37,84zł/kg

precio: 9,46 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Stovit Stovit Mermelada de cereza Stovit Stovit Mermelada de cereza
sin azúcar añadido, con xilitol 250 g
41,56zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-12-30
Stovit Stovit Mermelada multifruta Stovit Stovit Mermelada multifruta
fecha de caducidad 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

precio: 1,15 zł

PLN
1
58
fecha de caducidad
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

precio: 10,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5