Stovit con mermelada de fresa

Stovit
Stovit con mermelada de fresaStovit con mermelada de fresa
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295003679

5903295003679

precio: 9,51 zł

9.51 PLN 2027-09-30 NewCondition
truskawki, C: cukier i/lub S: syrop glukozowo-fruktozowy (kod na wieczku), substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 38 g na 100 g produktu
Gluten : Nie zawiera
Stovit
Nombre del producto regulado legalmente:Konfitura z truskawek. Niskosłodzona. Produkt pasteryzowany, bezglutenowy.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Polska
Dirección del productor:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Dirección de devolución:
Łowicz mermelada baja en azúcar Łowicz mermelada baja en azúcar
con frutos del bosque 240 g
59,88zł/kg

precio: 14,37 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-28
Łowicz mermelada de arándanos Łowicz mermelada de arándanos
bajo en azúcar 240 szt.

precio: 14,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-05-30
Łowicz mermelada de fresa bajo en Łowicz mermelada de fresa bajo en
azúcar 240 g
45,29zł/kg

precio: 10,87 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-30
Herbapol mermelada Herbapol con la Herbapol mermelada Herbapol con la
cereza extra de bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-03-30
Herbapol mermelada de fresa Herbapol mermelada de fresa
Herbapol adicional con bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-11-30
Herbapol mermelada de frambuesa Herbapol mermelada de frambuesa
con Herbapol adicional bajo contenido en azúcar 240 g
35,50zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-05-30
Hektor Hektor Konfitura Hektor Hektor Konfitura
z truskawek 330 g
24,21zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-04-30
Stovit Stovit Mermelada de Stovit Stovit Mermelada de
grosella negra sin azúcares añadidos 250 g
41,80zł/kg

precio: 10,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
Stovit Stovit Mermelada de Fresa Stovit Stovit Mermelada de Fresa
sin azúcar añadido 250 g
37,52zł/kg

precio: 9,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Stovit Mermelada de albaricoque Stovit Mermelada de albaricoque
Stovit sin azúcar añadido 250 g
37,84zł/kg

precio: 9,46 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Stovit Stovit Mermelada de cereza Stovit Stovit Mermelada de cereza
sin azúcar añadido, con xilitol 250 g
41,56zł/kg

precio: 10,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-12-30
Stovit Mermelada de grosella negra Stovit Mermelada de grosella negra
Stovit 200 g
31,40zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-30
Stovit Stovit Mermelada multifruta Stovit Stovit Mermelada multifruta
fecha de caducidad 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

precio: 1,15 zł

PLN
1
58
fecha de caducidad
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

precio: 10,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5