Bakoma
55
Mój ulubiony deser :/ szkoda że nie dostępny
421

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku czekoladowym 165 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser o smaku czekoladowym z bitą śmietanką.

masa netto

masa netto

165 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

25,82 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197001147

5900197001147

precio: 4,26 zł

4.26 PLN 2026-11-07 NewCondition

mleko pasteryzowane

serwatka odtworzona (z mleka)

cukier

skrobia modyfikowana kukurydziana

śmietanka pasteryzowana

kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1,2 %

żelatyna

czekolada w proszku 0,05 %

substancje zagęszczające: karagen, guma tara

emulgator: E 472 b

Zawartość bitej śmietanki 9 %

Śmietanka spulchniona azotem


Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza 100 g produktu:
energia 370 kJ / 88 kcal
tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7 g
węglowodany 14,2 g
w tym cukry 9,7 g
białko 2,2 g
sól 0,11 g
Obliczona wartość odżywcza
 na 100g  
Wartość energetyczna (kJ) 370    
Wartość energetyczna (kcal) 88    
Tłuszcz (g) 2.4    
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 1.7    
Węglowodany (g) 14.2    
w tym cukry (g) 9.7    
Białko (g) 2.2    
Sól (g) 0.11    
Structured Nutrition EU
 Wartość odżywcza 100 g produktu: 
Wartość energetyczna 370 kJ  
Wartość energetyczna 88 kcal  
Tłuszcz 2.4 g  
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1.7 g  
Węglowodany 14.2 g  
w tym cukry 9.7 g  
Białko 2.2 g  
Sól 0.11 g

Mleko : Zawiera

Bakoma Satino Deser z bitą śmietanką o smaku czekoladowym 165 g

Marka

Bakoma

Marka standaryzowana

Marka - Bakoma

Podmarka

Podmarka - Satino

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Deser o smaku czekoladowym z bitą śmietanką.


marca:

<p>Bakoma</p>


Nombre del producto regulado legalmente:Deser o smaku czekoladowym z bitą śmietanką.
Conservación:

<p>Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 &deg;C do +6 &deg;C.</p>


Tipo de embalaje:

<p>Cup/Tub/Bowl</p>


Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 21 ocen.

  • f , 2014-07-28 06:06:02Mój ulubiony deser :/ szkoda że nie dostępny



Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Zott postre con corona de vainilla Zott postre con corona de vainilla
fecha de caducidad 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

precio: 2,68 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-16
Zott postre de chocolate con una Zott postre de chocolate con una
corona 175 g
17,71zł/kg

precio: 3,10 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-31
Zott monte lechoso postre 6 tazas Zott monte lechoso postre 6 tazas
de chocolate 55 g
154,91zł/kg

precio: 8,52 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-09
SmakiJa pudín con salsa de SmakiJa pudín con salsa de
frambuesas 130 g
26,23zł/kg

precio: 3,41 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-25
Bakoma satino postre café dorado Bakoma satino postre café dorado
con salsa de caramelo 135 g
34,15zł/kg

precio: 4,61 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-12
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Bakoma frambuesa giro bebida de Bakoma frambuesa giro bebida de
yogur 380 g
16,50zł/kg

precio: 6,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma fresa toque bebida de yogur Bakoma fresa toque bebida de yogur
380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma giro beber yogur , mango Bakoma giro beber yogur , mango
melocotón 400g 380 g
16,53zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
fecha de caducidad 2026-10-21
Bakoma Yogur espeso natural Bakoma Bakoma Yogur espeso natural Bakoma
2.8% 390 g
17,38zł/kg

precio: 6,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-27
Bakoma Yogur griego natural Bakoma Bakoma Yogur griego natural Bakoma
7.5% 180 g
26,89zł/kg

precio: 4,84 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-29
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5