Mlekovita

Super Body Active jogurt bez laktozy brzoskwinia - banan to nowoczesna propozycja w kategorii produktów fermentowanych o tzw. czystej etykiecie. Odpowiada na potrzeby świadomych konsumentów poszukujących prostych, naturalnych składów i funkcjonalnych rozwiązań w codziennej diecie. To wyjątkowy jogurt pitny bez laktozy, bez dodatku cukrów, który łączy w sobie tylko trzy składniki: jogurt, owoce i owies.

masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

15,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512986678

5900512986678

precio: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-24 NewCondition

jogurt (z mleka), owoce 39% (brzoskwinia 24%, banany 15%, owies mielony 0,4%).


Super Body Active jogurt bez laktozy brzoskwinia - banan to nowoczesna propozycja w kategorii produktów fermentowanych o tzw. czystej etykiecie. Odpowiada na potrzeby świadomych konsumentów poszukujących prostych, naturalnych składów i funkcjonalnych rozwiązań w codziennej diecie. To wyjątkowy jogurt pitny bez laktozy, bez dodatku cukrów, który łączy w sobie tylko trzy składniki: jogurt, owoce i owies.


Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-02-18
Bakoma Bakoma
250 g
26,12zł/kg

precio: 6,53 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-21
Łaciate Pinto yogur para beber Łaciate Pinto yogur para beber
lactosa coco-piña 250 ml
13,76zł/l

precio: 3,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-26
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active jogurt 250 g
15,96zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-25
Mlekovita Mlekovita Super Body Mlekovita Mlekovita Super Body
Active Jogurt 250 g
15,96zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-10-25
Bakoma cremoso de yogur de coco Bakoma cremoso de yogur de coco
almendra 150 g
30,53zł/kg

precio: 4,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-23
Bakoma cremoso de café 150g de Bakoma cremoso de café 150g de
yogur 150 g
30,47zł/kg

precio: 4,57 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-29
Danone Actimel - yogur de fresa Danone Actimel - yogur de fresa
fortalecimiento de la inmunidad 400 g
29,98zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5