Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% de grasa

Mlekovita
46Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% de grasa
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
Mlekovita Śmietanka Polska UHT 30% de grasaMlekovita Śmietanka Polska UHT 30% de grasa
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-04

pojemność

cena za litr

21,62 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990378

5900512990378

precio: 10,81 zł

10.81 PLN 2027-01-04 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 30% de grasa 500 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
śmietanka, białka mleka, stabilizator - karagen, Zawartość tłuszczu 30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml:
Wartość energetyczna1204 kJ / 292 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy nasycone20 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,2 g
Białko2,3 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
Características:Produkt polski
marca:Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka UHT 30 % tłuszczu.
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservación:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. Nie zamrażać.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć. Przed ubiciem śmietankę należy schłodzić w temperaturze 6 - 8°C przez 12 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
    UHT 12% grasa 500 ml
    15,98zł/l

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-21
    Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
    postres UHT 30% grasa 500 ml
    21,32zł/l

    precio: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata Łaciata crema de sopa Łaciata Łaciata crema de sopa
    UHT 18% de grasa 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-12-20
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 18% de grasa 500 ml
    17,26zł/l

    precio: 8,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-03-06
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 12% de grasa 500 ml
    16,50zł/l

    precio: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2026-12-16
    Mlekovita Postre Mlekovita Mlekovita Postre Mlekovita
    Śmietanka Polska UHT 36% de grasa. 500 ml
    23,98zł/l

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-01-03
    Łowicka Łowicka Cream Cake 36% Łowicka Łowicka Cream Cake 36%
    UHT 500 g
    24,56zł/kg

    precio: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-15
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-02-10
    Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
    grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-01-18
    Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
    homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
    24,00zł/kg

    precio: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-10-19
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a fresa 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-03-15
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a vainilla. 200 ml
    11,65zł/l

    precio: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2027-02-03
    Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
    sabor a chocolate 200 ml
    11,60zł/l

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-02-20
    Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
    sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
    26,63zł/kg

    precio: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5