Łowicka Cream Cake 36% UHT

Łowicka
51Łowicka Cream Cake 36% UHT
Łowicka Cream Cake 36% UHTŁowicka Cream Cake 36% UHT
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-15

pojemność

cena za kilogram

24,56 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120022942

5900120022942

precio: 12,28 zł

12.28 PLN 2026-12-15 NewCondition
śmietanka, stabilizator: karagen, zawartość tłuszczu 36%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 1417 kJ/344 kcal
Tłuszcz 36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 22 g
Węglowodany 3,0 g
w tym cukry 3,0 g
Białko 2,0 g
Sól 0,08 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Łowicz
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka łowicka UHT
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C020428
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Przed otwarciem wstrząsnąć. Przed ubiciem schłodzić przez minimum 12 godzin.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mlekovita Postre Mlekovita Mlekovita Postre Mlekovita
    Śmietanka Polska UHT 36% de grasa. 500 ml
    23,98zł/l

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-01-03
    Łaciata Crema de Laciata 36% Łaciata Crema de Laciata 36%
    500 ml
    23,98zł/l

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-25
    Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
    UHT 12% grasa 500 ml
    15,98zł/l

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-21
    Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
    postres UHT 30% grasa 500 ml
    21,32zł/l

    precio: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-01-07
    Łaciata Łaciata crema de sopa Łaciata Łaciata crema de sopa
    UHT 18% de grasa 500 ml
    17,98zł/l

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2026-12-20
    Łowicka crema Łowicka 12% de Łowicka crema Łowicka 12% de
    grasa, UHT 500 ml
    12,30zł/l

    precio: 6,15 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-02-24
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 30% de grasa 500 ml
    21,62zł/l

    precio: 10,81 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-01-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5