Kéfir Lowicz 1.5%

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186 kJ/44 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,1 g |
| Węglowodany | 4,5 g |
| w tym cukry | 3,4 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- Marek , 2023-06-28 13:26:43Ok.
maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe (...)
precio: 3,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Suero_de_leche_de_fresa_Mlekovita/99414.html2026-06-11
precio: 4,30 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_robico/102924.html2026-06-04
precio: 5,55 zł
PLN https://es.dodomku.pl/kfir_naturales/35924.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_excelente_bebida_turca_Ayran_Maliuta_Ayran/55667.htmlprecio: 3,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mlekpol_Laciaty_Kfir_natural/99020.htmlprecio: 6,65 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_natural_polaco_Mlekovita/99250.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kfir_Natural_Ecologico_Mlekovita_BIO_Naturalny/99263.html






Carrito de compras