Eritritol de gran naturaleza

Big Nature
Eritritol de gran naturalezaEritritol de gran naturaleza
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

25,34 zł / kg

kraj

País de origen

Chiny

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351623186

5903351623186

precio: 25,34 zł

25.34 PLN 2029-02-06 NewCondition
100 % erytrytol
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze na 100 g
Wartość energetyczna w 100 g0 kJ / 0 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany100 g
w tym alkohole wielowodorotlenowe100 g
w tym cukry0 g
błonnik0 g
białko0 g
sól0 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
100 % natury, naturalny zamiennik cukru, duża paka
Advertencia de seguridad:Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający
marca:Big Nature
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu
Tipo de embalaje:Torebka
País de origen:Chiny
Dirección del productor:Wyprodukowano dla Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Dirección de devolución:Mix Brands Sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7, 03-231 Warszawa
Santini Santini xilitol abedul Santini Santini xilitol abedul
azúcar 1 kg

precio: 57,66 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-07-15
Bio Planet Bio Planet BIO demerara Bio Planet Bio Planet BIO demerara
azúcar moreno de caña 1 kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-02-28
Sweet Family azúcar granulada Sweet Family azúcar granulada
dulce familia 1 kg

precio: 4,35 zł

PLN
1
69
Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
1 kg

precio: 38,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-01-15
Kupiec azúcar extrafino Kupiec azúcar extrafino
400 g
11,48zł/kg

precio: 4,59 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
edulcorante 100 tabl.

precio: 5,85 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-30
Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

precio: 31,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-04-17
Diamant terrones de azúcar Diamant terrones de azúcar
Big Nature Alholva molida Big Big Nature Alholva molida Big
Nature 100 g
43,80zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Mezcla de estudiantes Big Nature Mezcla de estudiantes
de gran naturaleza 200 g
43,20zł/kg

precio: 8,64 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-03-31
Big Nature Sal rosa del Himalaya Big Nature Sal rosa del Himalaya
Big Nature fina 1.1 kg
8,17zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2030-05-31
Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
secos cortados 150 g
57,20zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-17
Big Nature Aceite de cáñamo Big Nature Aceite de cáñamo
prensado en frío Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

precio: 25,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Big Nature Aceite de aguacate Big Nature Aceite de aguacate
virgen extra Big Nature Bio 250 ml
130,20zł/l

precio: 32,55 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Sirope de agave premium Big Nature Sirope de agave premium
Salmeana Bio Big Nature 340 g
41,15zł/kg

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-03
Big Nature Big Nature Aceite de Big Nature Big Nature Aceite de
almendras dulces prensado en frío 250 ml
82,08zł/l

precio: 20,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5