Ksylitol
51
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-15

pojemność

cena za kilogram

38,99 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231002

5903111231002

precio: 38,99 zł

38.99 PLN 2029-01-15 NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Santini Santini xilitol abedul Santini Santini xilitol abedul
    azúcar 1 kg

    precio: 57,66 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2028-07-15
    Bio Planet Bio Planet BIO demerara Bio Planet Bio Planet BIO demerara
    azúcar moreno de caña 1 kg

    precio: 16,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Sweet Family azúcar granulada Sweet Family azúcar granulada
    dulce familia 1 kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    69
    Big Nature Eritritol de gran Big Nature Eritritol de gran
    naturaleza 1 kg

    precio: 25,34 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2029-02-06
    Kupiec azúcar extrafino Kupiec azúcar extrafino
    400 g
    11,48zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
    edulcorante 100 tabl.

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    precio: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-17
    Diamant terrones de azúcar Diamant terrones de azúcar
    Ksylitol Xilitol Santini en sobres Ksylitol Xilitol Santini en sobres
    de 40x5g 200 g
    101,15zł/kg

    precio: 20,23 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-07-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5