pudín con salsa de frambuesas

SmakiJa
pudín con salsa de frambuesaspudín con salsa de frambuesas
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-25

pojemność

cena za kilogram

26,23 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4040600997856

4040600997856

precio: 3,41 zł

3.41 PLN 2026-10-25 NewCondition
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Zott Smakija
Sobre la marca:Smakija to piękno prostoty i bogactwo smaku. Niezwykłe połączenie mleka i starannie dobranych składników zapewnia niepowtarzalny smak i chwile prawdziwej przyjemności.
Nombre del producto regulado legalmente:Kaszka manna na mleku z sosem z owoców leśnych Kaszka manna na mleku z sosem malinowym
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Doniczka
Dirección del productor:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Dirección de devolución:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
SmakiJa papilla cremosa SmakiJa papilla cremosa
130 g
27,69zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita: un delicioso Mlekovita Mlekovita: un delicioso
postre de crema y chocolate 130 g
30,69zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-10
SmakiJa Smakija Kaszka z sosem SmakiJa Smakija Kaszka z sosem
z owoców 130 g
26,15zł/kg

precio: 3,40 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-01
Zott Zott Smakija Kaszka z sosem Zott Zott Smakija Kaszka z sosem
z wiśni 130 g
26,08zł/kg

precio: 3,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-03
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-11-07
Bakoma Bakoma
fecha de caducidad 2026-10-31
Zott postre con corona de vainilla Zott postre con corona de vainilla
fecha de caducidad 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

precio: 2,68 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-10-16
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5