Od 55 lat dzięki połączeniu najwyższej jakości surowców i zachowaniu zasad poszanowania tradycji Łosoś Ustka produkuje dla Państwa najsmaczniejsze konserwy rybne w Polsce. Spełniają wymogi najwyższych standardów jakości. Posiadają certyfikaty IFS i BRC oraz spełniamy wymogi systemu HACCP. Konserwy Łosoś Ustka możesz kupić w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu na jutro.

 
5901069001012 5901069001012 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Arenque de salmón Łosoś Ustka Arenque de salmón
Ustka en salsa de tomate 175 g
33,49zł/kg

precio: 5,86 zł

PLN
1
3
Łosoś Ustka Arenque de salmón
5 5
5 1 Łosoś Ustka Arenque de salmón
fecha de caducidad 2029-03-30
5901069001074 5901069001074 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Boca de salmón Łosoś Ustka Boca de salmón
Ensalada picante con caballa 135 g
29,56zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
16
Łosoś Ustka Boca de salmón
5 5
5 5 Łosoś Ustka Boca de salmón
fecha de caducidad 2028-07-30
5901069001678 5901069001678 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Ensalada Ustka Łosoś Ustka Ensalada Ustka
verduras Appeituna de salmón con atún a la mexicana y 160 g
58,38zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-07-30
5901069001654 5901069001654 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Ensalada Ustka Łosoś Ustka Ensalada Ustka
aceite de oliva Appetituna de salmón con atún y verduras en 160 g
58,00zł/kg

precio: 9,28 zł

PLN
1
10
Łosoś Ustka Ensalada Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Ensalada Ustka
fecha de caducidad 2029-05-30
5901069001753 5901069001753 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Ensalada marroquí Łosoś Ustka Ensalada marroquí
de salmón Ustka con salmón 160 g
58,38zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
1
Łosoś Ustka Ensalada marroquí
0 5
1 1 Łosoś Ustka Ensalada marroquí
fecha de caducidad 2029-07-30
5901069000350 5901069000350 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
en aceite con sabor 180 g
40,28zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
7
Łosoś Ustka Filetes de caballa
5 5
5 1 Łosoś Ustka Filetes de caballa
fecha de caducidad 2029-07-30
5901069000817 5901069000817 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
en salsa de tomate 180 g
40,39zł/kg

precio: 7,27 zł

PLN
1
13
Łosoś Ustka Filetes de caballa
5 5
5 7 Łosoś Ustka Filetes de caballa
fecha de caducidad 2029-06-30
5901069003412 5901069003412 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak
w oliwie 110 g
83,36zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-30
5901069003429 5901069003429 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak
w sosie 110 g
83,36zł/kg

precio: 9,17 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-11-30
5901069001685 5901069001685 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmon Ustka Łosoś Ustka Salmon Ustka
cuscús AppetiTuna Ensalada de atún con verduras y 160 g
58,38zł/kg

precio: 9,34 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2029-06-30
5901069005348 5901069005348 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmón Pescado Łosoś Ustka Salmón Pescado
Ustka En griego 250 g
42,28zł/kg

precio: 10,57 zł

PLN
1
15
Łosoś Ustka Salmón Pescado
4 5
4 2 Łosoś Ustka Salmón Pescado
fecha de caducidad 2026-12-31
5901069001043 5901069001043 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmón Ustka Łosoś Ustka Salmón Ustka
Ensalada picante con bacalao 135 g
25,85zł/kg

precio: 3,49 zł

PLN
1
58
Łosoś Ustka Salmón Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Salmón Ustka
fecha de caducidad 2027-11-30
5901069001531 5901069001531 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmón Ustka Łosoś Ustka Salmón Ustka
Hígados de pescado en su propia grasa 115 g
73,83zł/kg

precio: 8,49 zł

PLN
1
105
Łosoś Ustka Salmón Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Salmón Ustka
fecha de caducidad 2029-12-31
5901069000374 5901069000374 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salmón Ustka, Łosoś Ustka Salmón Ustka,
Szczecin paprykarz 310 g
20,58zł/kg

precio: 6,38 zł

PLN
1
5
Łosoś Ustka Salmón Ustka,
4 5
4.5 7 Łosoś Ustka Salmón Ustka,
fecha de caducidad 2029-07-30
5901069000763 5901069000763 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Salsa de tomate Łosoś Ustka Salsa de tomate
Filetes de arenques 180 g
33,28zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
12
Łosoś Ustka Salsa de tomate
5 5
5 6 Łosoś Ustka Salsa de tomate
fecha de caducidad 2028-11-30
5901069000442 5901069000442 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka espadines ahumados Łosoś Ustka espadines ahumados
en aceite 170 g
39,53zł/kg

precio: 6,72 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad
2029-07-30
5901069001104 5901069001104 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka espadines en aceite Łosoś Ustka espadines en aceite
Diamantes 180 g
33,28zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-03-30
5901069000756 5901069000756 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka espadín en salsa de Łosoś Ustka espadín en salsa de
tomate 180 g
31,00zł/kg

precio: 5,58 zł

PLN
1
19
Łosoś Ustka espadín en salsa de
5 5
5 3 Łosoś Ustka espadín en salsa de
fecha de caducidad 2029-07-30
5901069000381 5901069000381 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka trozos de atún en Łosoś Ustka trozos de atún en
aceite 185 g
34,81zł/kg

precio: 6,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2030-07-31
5901069005300 5901069005300 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Paprykarz szczeciński 270 g
24,33zł/kg

precio: 6,57 zł

PLN
1
72
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
fecha de caducidad 2029-07-30
5901069001852 5901069001852 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
49,00zł/kg

precio: 4,41 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-05-30
5901069001838 5901069001838 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
50,00zł/kg

precio: 4,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-06-30
5901069001845 5901069001845 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta Łosoś Ustka Łosoś Ustka Pasta
z tuńczyka 90 g
49,78zł/kg

precio: 4,48 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-06-30
5901069005454 5901069005454 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

precio: 6,40 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2027-07-30
5901069005430 5901069005430 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,47zł/kg

precio: 6,44 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-11-30
5901069005423 5901069005423 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

precio: 6,40 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-30
5901069000534 5901069000534 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sardynki w oleju 125 g
49,20zł/kg

precio: 6,15 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2029-12-31
5901069001746 5901069001746 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka indyjska 160 g
58,31zł/kg

precio: 9,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069000299 5901069000299 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 170 g
27,24zł/kg

precio: 4,63 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069000282 5901069000282 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 170 g
27,65zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2029-06-30
5901069001791 5901069001791 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-08-30
5901069001807 5901069001807 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-04-30
5901069001661 5901069001661 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
55,50zł/kg

precio: 8,88 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069001784 5901069001784 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
66,88zł/kg

precio: 10,70 zł

PLN
1
7
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
fecha de caducidad 2028-08-30
5901069001890 5901069001890 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum
po japońsku 110 g
78,45zł/kg

precio: 8,63 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069001883 5901069001883 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum
w sosie barbecue 110 g
77,73zł/kg

precio: 8,55 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2027-04-30
5901069000084 5901069000084 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
w sosie 175 g
34,23zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2029-07-30
5901069005201 5901069005201 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 250 g
46,64zł/kg

precio: 11,66 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-06-30
5901069001968 5901069001968 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 110 g
51,64zł/kg

precio: 5,68 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-07-30
5901069005218 5901069005218 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 250 g
43,96zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2029-04-30
5901069005256 5901069005256 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Tuńczyk filety w oliwie 190 g
101,42zł/kg

precio: 19,27 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2028-10-30
5901069001265 5901069001265 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś po królewsku 110 g
67,64zł/kg

precio: 7,44 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069001289 5901069001289 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w oleju 110 g
67,64zł/kg

precio: 7,44 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-05-30
5901069001296 5901069001296 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w oleju 110 g
67,64zł/kg

precio: 7,44 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2029-07-30
5901069001029 5901069001029 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w sosie 110 g
67,64zł/kg

precio: 7,44 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-11-30
5901069001241 5901069001241 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w sosie słodkie 110 g
67,64zł/kg

precio: 7,44 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-06-30
5901069000916 5901069000916 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Śledź po gdańsku 170 g
35,24zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad
2029-06-30
 
5901069005638 5901069005638 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z ciecierzycy BBQ 90 g
37,22zł/kg

precio: 3,35 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
5901069005607 5901069005607 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z czerwonej 90 g
35,56zł/kg

precio: 3,20 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-06-30
5901069005621 5901069005621 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta Łosoś Ustka Plantujemy! Pasta
z marchewki 90 g
35,56zł/kg

precio: 3,20 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5