Salsa de tomate Filetes de arenques

Łosoś Ustka
56Salsa de tomate Filetes de arenques
Salsa de tomate Filetes de arenquesSalsa de tomate Filetes de arenques
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

33,28 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000763

5901069000763

precio: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-11-30 NewCondition

Filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus / obszar połowu: H* - Północno-wschodni Atlantyk FAO 27: Morze Norweskie (II a), Morze Północne (IV a, b, c), Północne i Południowe Morze Celtyckie (VII g, h) Morze Irlandzkie (VII a) lub K* - Północno-zachodni Atlantyk FAO 21: na zachód od nowej Szkocji) lub bałtyckiego (Clupea harengus membras / obszar połowu: M* - Morze Bałtyckie (FAO 27.llld)) (55% ryby przed sterylizacją), sos pomidorowy (45% przed sterylizacją): woda, koncentrat pomidorowy (20%), cukier, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia kukurydziana modyfikowana, cebula suszona, substancja zagęszczająca: guma guar, ekstrakty przypraw (zawierają seler), naturalny aromat papryki, *H/L/M - w zależności od użytych składników: patrz nadruk przy dacie minimalnej trwałości: złowione w morzu włokiem pelagicznym


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:649 kJ / 156 kcal
Tłuszcz:10 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:2,2 g
Węglowodany:4,4 g
- w tym cukry:4,1 g
Białko:12 g
Sól:0,79 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3:1,9 g
- w tym kwas alfa-linolenowy (ALA):0,4 g
- w tym kwas eikozapentaenowy (EPA):0,5 g
- w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA):0,6 g
Podane wartości mogą ulegać naturalnym wahaniom.

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
wysoka zawartość Omega-3, Dobra Marka 2016 - jakość, zaufanie, renoma
marca:Łosoś Ustka
Sobre la marca:Łosoś Jakość Gwarantowana od 1954
Nombre del producto regulado legalmente:Konserwa rybna sterylizowana gotowa do spożycia.
Conservación:Przechowywać w temp. +4 °C do +25 °C przy wilgotności względnej do 80%.
Tipo de embalaje:Puszka konserwowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 49 B 76-202 Słupsk 2
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łosoś Ustka espadín en salsa de Łosoś Ustka espadín en salsa de
    tomate 180 g
    31,00zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
    en aceite con sabor 180 g
    40,28zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
    en salsa de tomate 180 g
    40,39zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Łosoś Ustka espadines en aceite Łosoś Ustka espadines en aceite
    Diamantes 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2029-03-30
    Pan do Mar Filetes de caballa Pan Pan do Mar Filetes de caballa Pan
    do Mar en salsa de tomate BIO 120 g
    166,58zł/kg

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2030-07-20
    Pan do Mar Pan do Mar
    120 g
    166,58zł/kg

    precio: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2032-07-30
    Pan do Mar Pan a la Mar Anchois, Pan do Mar Pan a la Mar Anchois,
    BIO anchoas, filetes en aceite de oliva virgen extra 50 g
    384,80zł/kg

    precio: 19,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-08-31
    Graal Grial caballa en salsa de Graal Grial caballa en salsa de
    tomate 300 g
    53,30zł/kg

    precio: 15,99 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2029-06-30
    Łosoś Ustka Arenque de salmón Łosoś Ustka Arenque de salmón
    Ustka en salsa de tomate 175 g
    33,49zł/kg

    precio: 5,86 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Łosoś Ustka trozos de atún en Łosoś Ustka trozos de atún en
    aceite 185 g
    34,81zł/kg

    precio: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2030-07-31
    Łosoś Ustka espadines ahumados Łosoś Ustka espadines ahumados
    en aceite 170 g
    39,53zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Salmón Ustka, Łosoś Ustka Salmón Ustka,
    Szczecin paprykarz 310 g
    20,58zł/kg

    precio: 6,38 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Łosoś Ustka Boca de salmón Łosoś Ustka Boca de salmón
    Ensalada picante con caballa 135 g
    29,56zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Łosoś Ustka Ensalada Ustka Łosoś Ustka Ensalada Ustka
    verduras Appeituna de salmón con atún a la mexicana y 160 g
    58,38zł/kg

    precio: 9,34 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Ensalada Ustka Łosoś Ustka Ensalada Ustka
    aceite de oliva Appetituna de salmón con atún y verduras en 160 g
    58,00zł/kg

    precio: 9,28 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Łosoś Ustka Salmón Ustka Łosoś Ustka Salmón Ustka
    Ensalada picante con bacalao 135 g
    25,85zł/kg

    precio: 3,49 zł

    PLN
    1
    58
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5