Salmón Ustka, Szczecin paprykarz

Łosoś Ustka
47Salmón Ustka, Szczecin paprykarz
Salmón Ustka, Szczecin paprykarzSalmón Ustka, Szczecin paprykarz
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

20,58 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000374

5901069000374

precio: 6,38 zł

6.38 PLN 2029-07-30 NewCondition

Ryż, farsz z łososia atlantyckiego (24%, Salmo salar / wyhodowane w akwakulturach norweskich), cebula, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, białko sojowe, kasza manna (zawiera gluten), woda, błonnik pszenny, sól, naturalny aromat papryki, regulator kwasowości: kwas cytrynowy


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna: 752 kJ / 181 kcal
tłuszcz:12 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g
węglowodany: 12 g
w tym cukry:3,1 g
białko: 5,7 g
sól: 1,4 g
Kwasy tłuszczowe Omega-3:1,6 g
w tym kwas alfa-linolenowy (ALA):0,9 g
kwas eikozapentaenowy (EPA): 0,3 g
kwas dokozaheksaenowy (DHA): 0,4 g
Podane wartości mogą ulegać naturalnym wahaniom.

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Ryba : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
wysoka zawartość Omega-3, Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma
marca:Łosoś Ustka
Sobre la marca:Łosoś Jakość gwarantowana od 1954
Nombre del producto regulado legalmente:Konserwa rybna sterylizowana gotowa do spożycia.
Conservación:Przechowywać w temp. +4°C do +25°C przy wilgotności względnej do 80%.
Tipo de embalaje:Puszka konserwowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:Przetwórstwo Rybne „Łosoś" Sp. z o.o. Włynkówko 49 B 76-202 Słupsk 2 Polska
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Primavika Primavika Pimentón Primavika Primavika Pimentón
    vegetariano con mijo 160 g
    54,06zł/kg

    precio: 8,65 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-05-20
    Lisner pasta pastella y sándwich Lisner pasta pastella y sándwich
    de huevo con cebollino 80 g
    54,75zł/kg

    precio: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2026-11-09
    Lisner sándwich de pasta pastella Lisner sándwich de pasta pastella
    con salmón con cebollino 80 g
    53,25zł/kg

    precio: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-11-03
    Graal Paprikash Szczecin con Graal Paprikash Szczecin con
    salmón 330 g
    20,09zł/kg

    precio: 6,63 zł

    PLN
    1
    41
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Agrico Goulash " Szczeciński " Agrico Goulash " Szczeciński "
    300 g
    17,67zł/kg

    precio: 5,30 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-04-01
    Pan do Mar Paté Pan do Mar con Pan do Mar Paté Pan do Mar con
    atún y aceitunas ecológicas 125 g
    123,84zł/kg

    precio: 15,48 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2030-05-26
    Primavika Orgánica goulash Primavika Orgánica goulash
    vegetariano 160 g
    54,06zł/kg

    precio: 8,65 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-28
    Dega Paprykarz de salmón Dega Dega Paprykarz de salmón Dega
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Łosoś Ustka Salsa de tomate Łosoś Ustka Salsa de tomate
    Filetes de arenques 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Łosoś Ustka trozos de atún en Łosoś Ustka trozos de atún en
    aceite 185 g
    34,81zł/kg

    precio: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2030-07-31
    Łosoś Ustka espadines en aceite Łosoś Ustka espadines en aceite
    Diamantes 180 g
    33,28zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2029-03-30
    Łosoś Ustka espadín en salsa de Łosoś Ustka espadín en salsa de
    tomate 180 g
    31,00zł/kg

    precio: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
    en aceite con sabor 180 g
    40,28zł/kg

    precio: 7,25 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filetes de caballa Łosoś Ustka Filetes de caballa
    en salsa de tomate 180 g
    40,39zł/kg

    precio: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Łosoś Ustka espadines ahumados Łosoś Ustka espadines ahumados
    en aceite 170 g
    39,53zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Arenque de salmón Łosoś Ustka Arenque de salmón
    Ustka en salsa de tomate 175 g
    33,49zł/kg

    precio: 5,86 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5