curry

Kamis
53curry
Bez dodatku glutaminianu monosodowego Bez dodatku konserwantów
currycurry
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-25

pojemność

cena za kilogram

139,50 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084235136

5900084235136

precio: 2,79 zł

2.79 PLN 2029-01-25 NewCondition
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1153/276 (kJ/kcal)
Tłuszcz8,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany28 g
w tym cukry1,8 g
Białko12 g
Sól19,0 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Bez dodatku glutaminianu monosodowego Bez dodatku konserwantów
Características:z naturalnymi składnikami
marca:Kamis
Nombre del producto regulado legalmente:Mieszanka przyprawowa.
Otra información:
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recetas:Curry z dyni z ciecierzycą Przygotowanie 15 min Gotowanie 35 min Porcje 4 Składniki: 1 cebula pokrojona w drobną kostkę 2 łyżki oleju 500 g oczyszczonej dyni piżmowej pokrojonej w kostkę o grubości ok. 2 cm 1 czerwona papryka pokrojona w grubą kostkę 2 łyżki curry Kamis 200 ml wody 1 puszka mleka kokosowego ok. 400 ml 250 g ugotowanej ciecierzycy 2 łyżki koncentratu pomidorowego 100 g świeżego szpinaku 1. Cebulę podsmaż w rondelku na oleju na złoty kolor, dodaj dynię, czerwoną paprykę i curry, wszystko razem smaż ok. 3 min. podlej wodą. 2. Wlej mleko kokosowe, dodaj ciecierzycę, koncentrat pomidorowy, gotuj na wolnym ogniu ok. 30 min. 3. Na koniec dodaj szpinak. 4. Przed podaniem możesz dodać ½ łyżeczki chili i skropić sokiem z cytryny, podawaj z ryżem lub chlebkami naan.
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Polska
Dirección del productor:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Dirección de devolución:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
    picada 20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat aderezo para espaguetis Prymat aderezo para espaguetis
    20 g
    111,50zł/kg

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2028-04-30
    Prymat condimento para ensaladas Prymat condimento para ensaladas
    20 g
    111,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Prymat Barbacoa spice picante Prymat Barbacoa spice picante
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2029-04-30
    Kamis Kamis aderezo de ensalada de Kamis Kamis aderezo de ensalada de
    ajo 8 g
    333,75zł/kg

    precio: 2,67 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-21
    Kamis Pimienta negra molida Kamis Kamis Pimienta negra molida Kamis
    16 g
    174,38zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2028-11-09
    Kamis Kamis Mejorana seca Kamis Kamis Mejorana seca
    7 g
    395,71zł/kg

    precio: 2,77 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-02-07
    Kamis Kamis Hierbas de Provenza Kamis Kamis Hierbas de Provenza
    8 g
    398,75zł/kg

    precio: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-05-15
    Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
    ziarnisty 16 g
    174,38zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    fecha de caducidad
    2029-02-09
    Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad
    2028-11-22
    Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    precio: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-13
    Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
    16 g
    215,00zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-07-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5