Kamis Musztarda czeska jest idealną kombinacją ostrości i słodkości. Doskonały balans osiągnięto dzięki wyjątkowej kombinacji przypraw i mistrzowskiemu połączeniu czarnej i białej gorczycy. W kremowej masie możemy znaleźć kawałki w obu kolorach, które jeszcze bardziej podkreślają unikalny smak. Wszystkie użyte w musztardzie składniki są pochodzenia roślinnego, a całość nie zawiera dodatku substancji konserwujących.
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-13

pojemność

cena za kilogram

28,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084268486

5900084268486

precio: 5,16 zł

5.16 PLN 2027-02-13 NewCondition
Woda, GORCZYCA, cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy
Musztarda czeska jest idealną kombinacją ostrości i słodkości. Doskonały balans osiągnięto dzięki wyjątkowej kombinacji przypraw i mistrzowskiemu połączeniu czarnej i białej gorczycy. W kremowej masie możemy znaleźć kawałki w obu kolorach, które jeszcze bardziej podkreślają unikalny smak. Wszystkie użyte w musztardzie składniki są pochodzenia roślinnego, a całość nie zawiera dodatku substancji konserwujących.
Prymat mostaza juncea Prymat mostaza juncea
180 g
17,56zł/kg

precio: 3,16 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-04-30
Prymat La primacía de la mostaza Prymat La primacía de la mostaza
francesa leve 180 g
22,17zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-03-30
Octim Mostaza picante orgánica Octim Mostaza picante orgánica
Octim 180 g
28,89zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-06-15
Octim Mostaza suave orgánica Octim Mostaza suave orgánica
Octim 180 g
28,89zł/kg

precio: 5,20 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2027-07-22
Octim Octim Salsa de mostaza de Octim Octim Salsa de mostaza de
rábano picante de Olsztynek 180 g
24,28zł/kg

precio: 4,37 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-03
Roleski Roleski Mostaza Sarepska Roleski Roleski Mostaza Sarepska
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-08-25
Roleski Mostaza Francesa Roleski Roleski Mostaza Francesa Roleski
175 g
22,80zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-06
Roleski Roleski Mostaza Chrzanów Roleski Roleski Mostaza Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

precio: 3,73 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-10
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Kamis Kamis aderezo de ensalada de Kamis Kamis aderezo de ensalada de
ajo 8 g
333,75zł/kg

precio: 2,67 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-21
Kamis Pimienta negra molida Kamis Kamis Pimienta negra molida Kamis
16 g
174,38zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
19
fecha de caducidad
2028-11-09
Kamis Kamis Mejorana seca Kamis Kamis Mejorana seca
7 g
395,71zł/kg

precio: 2,77 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-02-07
Kamis Kamis Hierbas de Provenza Kamis Kamis Hierbas de Provenza
8 g
398,75zł/kg

precio: 3,19 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-05-15
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad
2029-02-09
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad
2028-11-22
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-07-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5