Pimienta negra molida Kamis

Kamis Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
Pimienta negra molida KamisPimienta negra molida Kamis
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-11-09

pojemność

cena za kilogram

174,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084274159

5900084274159

precio: 2,79 zł

2.79 PLN 2028-11-09 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
marca:Kamis
Nombre del producto regulado legalmente:Pieprz czarny mielony.
Otra información:
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Recetas:Hummus z burakiem Przygotowanie 8 min, Gotowanie 2 min, Porcje 4 Składniki: 200 g ugotowanej ciecierzycy (produkt gotowy) 2 łyżki białego sezamu 2-3 łyżki oliwy 1 ugotowany burak (produkt gotowy) 3 łyżki soku z cytryny ¾ łyżeczki pieprzu czarnego Kamis sól do smaku 1. Do ciecierzycy dodaj uprażony na patelni, zmiksowany z oliwą sezam, buraki, sok z cytryny. Zmiksuj na jednolitą masę. 2. Dopraw pieprzem i solą. 3. Podawaj z chlebkami pita lub ulubionym pieczywem.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Dirección de devolución:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Cykoria Achicoria Polaca Apio de Cykoria Achicoria Polaca Apio de
monte Hojas secas 16 g
265,63zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2027-11-30
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
49
fecha de caducidad
2029-02-09
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

precio: 3,44 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-07-02
Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
20 g
99,50zł/kg

precio: 1,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-07-30
Dary Natury Regalos de la Dary Natury Regalos de la
naturaleza blanca BIO granos de pimienta 30 g
447,00zł/kg

precio: 13,41 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-10-02
Dary Natury Pimienta negra molida Dary Natury Pimienta negra molida
Dary Natury BIO 50 g
259,80zł/kg

precio: 12,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-02
Cykoria pimienta negro Cykoria pimienta negro
20 g
100,00zł/kg

precio: 2 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-07-30
Cykoria negro pimienta granulada Cykoria negro pimienta granulada
20 g
100,00zł/kg

precio: 2 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2028-05-30
Kamis curry Kamis curry
fecha de caducidad 2029-01-25
Kamis Kamis aderezo de ensalada de Kamis Kamis aderezo de ensalada de
ajo 8 g
333,75zł/kg

precio: 2,67 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-21
Kamis Kamis Mejorana seca Kamis Kamis Mejorana seca
7 g
395,71zł/kg

precio: 2,77 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2029-02-07
Kamis Kamis Hierbas de Provenza Kamis Kamis Hierbas de Provenza
8 g
398,75zł/kg

precio: 3,19 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2029-05-15
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

precio: 2,79 zł

PLN
1
55
fecha de caducidad
2028-11-22
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

precio: 5,16 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5