especias a la olla

Prymat
54especias a la olla
Warto wiedzieć: Przyprawa do bigosu to mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku kminkiem, kolendrą oraz nutą jałowca. Pasuje do: - dań z kapusty - duszonych warzyw - zup - sałatek - sosów mięsnych Nietypowe zastosowanie: Mieszanka nadaje się świetnie do przyprawiania fasoli i innych roślin strączkowych.
especias a la ollaespecias a la olla
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000246

5901135000246

precio: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-01-31 NewCondition
sól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna785 kJ / 188 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany23 g
w tym cukry17 g
Białko5,8 g
Sól45,1 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Przyprawa do bigosu to mieszanka przyprawowa z wyczuwalnymi w smaku kminkiem, kolendrą oraz nutą jałowca. Pasuje do: - dań z kapusty - duszonych warzyw - zup - sałatek - sosów mięsnych Nietypowe zastosowanie: Mieszanka nadaje się świetnie do przyprawiania fasoli i innych roślin strączkowych.
Características:bez dodatku glutaminianu sodu
marca:Prymat
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa do bigosu i dań z kapusty - suszona mieszanka przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
    picada 20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Prymat aderezo para espaguetis Prymat aderezo para espaguetis
    20 g
    111,50zł/kg

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2028-04-30
    Prymat condimento para ensaladas Prymat condimento para ensaladas
    20 g
    111,00zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Prymat Barbacoa spice picante Prymat Barbacoa spice picante
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2029-04-30
    Prymat pimienta negro Prymat pimienta negro
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat pimientos dulces suelo Prymat pimientos dulces suelo
    20 g
    105,00zł/kg

    precio: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-07-30
    Prymat de pimienta de cayena Prymat de pimienta de cayena
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2029-02-28
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat frotado mejorana Prymat frotado mejorana
    8 g
    248,75zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-30
    Prymat sazonar albahaca para Prymat sazonar albahaca para
    vajilla la provisión en el reverso 10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2029-03-30
    Prymat sal de ajo Prymat sal de ajo
    40 g
    55,50zł/kg

    precio: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-01-30
    Prymat ají ( pimiento de cayena ) Prymat ají ( pimiento de cayena )
    picada 15 g
    132,67zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5