Kamis aderezo de ensalada de ajo

Kamis
51Kamis aderezo de ensalada de ajo
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
Kamis aderezo de ensalada de ajoKamis aderezo de ensalada de ajo
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

333,75 zł / kg

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084254250

5900084254250

precio: 2,67 zł

2.67 PLN 2028-01-21 NewCondition
przyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (natka pietruszki (2 %), lubczyk), kwas: kwas cytrynowy, olej roślinny rzepakowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, naturalny aromat (zawiera GORCZYCĘ)
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1327/314 (kJ/kcal)
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany63 g
w tym cukry35 g
Białko5,9 g
Sól15,7 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Czosnek i zioła dobrane w idealnej proporcji w Sosie Sałatkowym Czosnkowym Kamis, nadadzą Twojej sałatce niepowtarzalnego smaku
Características:bez dodatku glutaminianu monosodowego, wyraźnie czosnkowy smak
marca:Kamis
Nombre del producto regulado legalmente:Sos sałatkowy czosnkowy. Mieszanka Przyprawowa.
Conservación:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Preparación y uso:Dodaj: 3 łyżki wody 1 łyżka majonezu Przygotowanie sosu: 1. W wodzie wymieszaj dokładnie przyprawę Sos sałatkowy Czosnkowy Kamis. 2. Dodaj majonez i mieszaj do uzyskania gładkiego sosu 3. Możesz mieszać sos w słoiczku lub dyspenserze do sosów.
Recetas:Inspiracja na sałatkę: Sałata rzymska, suszony pomidor, parmezan, grzanki.
Tipo de embalaje:Saszetka
País de origen:Polska
Dirección del productor:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Dirección de devolución:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Aderezo de ensalada de ajo Knorr Aderezo de ensalada de ajo
    Knorr 8 g
    235,00zł/kg

    precio: 1,88 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Winiary salsa en polvo asado luz Winiary salsa en polvo asado luz
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Winiary salsa alioli Winiary salsa alioli
    fecha de caducidad 2027-03-04
    Łowicz como vestirte, un frasco Łowicz como vestirte, un frasco
    de dulce - amargo 500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Roleski Salsa Tártara Roleski Roleski Salsa Tártara Roleski
    fecha de caducidad 2027-04-23
    Roleski Salsa de Ajo Roleski Roleski Salsa de Ajo Roleski
    fecha de caducidad 2027-03-12
    Amaizin Salsa Amaizin salsa suave Amaizin Salsa Amaizin salsa suave
    sin gluten BIO 260 g
    51,62zł/kg

    precio: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-12-31
    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Kamis Pimienta negra molida Kamis Kamis Pimienta negra molida Kamis
    16 g
    174,38zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad
    2028-11-09
    Kamis Kamis Mejorana seca Kamis Kamis Mejorana seca
    7 g
    395,71zł/kg

    precio: 2,77 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2029-02-07
    Kamis Kamis Hierbas de Provenza Kamis Kamis Hierbas de Provenza
    8 g
    398,75zł/kg

    precio: 3,19 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-05-15
    Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
    ziarnisty 16 g
    174,38zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    49
    fecha de caducidad
    2029-02-09
    Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
    12 g
    232,50zł/kg

    precio: 2,79 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad
    2028-11-22
    Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
    180 g
    28,67zł/kg

    precio: 5,16 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2027-02-13
    Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
    16 g
    215,00zł/kg

    precio: 3,44 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-07-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5