Xilitol Santini en sobres de 40x5g

Ksylitol
51Xilitol Santini en sobres de 40x5g

Składniki:
100 % ksylitol

Xilitol Santini en sobres de 40x5gXilitol Santini en sobres de 40x5g
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-15

pojemność

cena za kilogram

101,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908234462036

5908234462036

precio: 20,23 zł

20.23 PLN 2028-07-15 NewCondition

Ksylitol 100% (substancja słodząca)


Składniki:
100 % ksylitol


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kruger Krüger Stevia słodzik Kruger Krüger Stevia słodzik
    stołowy 200 tabl.

    precio: 12,23 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2026-10-30
    Kupiec azúcar extrafino Kupiec azúcar extrafino
    400 g
    11,48zł/kg

    precio: 4,59 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
    edulcorante 100 tabl.

    precio: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Ksylitol Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    precio: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2027-04-17
    Diamant terrones de azúcar Diamant terrones de azúcar
    Diamant azúcar extrafino Diamant azúcar extrafino
    Bio Planet Bio Planet BIO azúcar Bio Planet Bio Planet BIO azúcar
    moreno de caña demerara 500 g
    20,42zł/kg

    precio: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Kruger Edulcorante Krüger Sweet Kruger Edulcorante Krüger Sweet
    Time 300 300 tabl.

    precio: 12,35 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy Ksylitol Ksylitol Cukier z brzozy
    1 kg

    precio: 38,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-15
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5