pasta pastella y sándwich de huevo con cebollino

Lisner
55
Okpasta pastella y sándwich de huevo con cebollino
55
5pasta pastella y sándwich de huevo con cebollino
518pasta pastella y sándwich de huevo con cebollino
pasta pastella y sándwich de huevo con cebollinopasta pastella y sándwich de huevo con cebollino
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-09

pojemność

cena za kilogram

54,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344035100

5900344035100

precio: 4,38 zł

4.38 PLN 2026-11-09 NewCondition
50 % jaja gotowane, olej rzepakowy, woda, cukier, sól, gorczyca mielona, ocet spirytusowy, kurkuma, regulator kwasowości (kwas mlekowy), błonnik, żółtko jaja, chrzan tarty, 0,4 % szczypiorek, ekstrakt cebuli, substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu), ekstrakt z papryki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:1676 kJ/ 406 kcal
Tłuszcz38,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,8 g
Węglowodany6,5 g
w tym cukry3,3 g
Białko8,2 g
Sól1,1 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
tylko z najlepszych składników
marca:Lisner
Nombre del producto regulado legalmente:Pasta jajeczna ze szczypiorkiem.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparación y uso:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k. ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Dirección de devolución:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-47 Poznań, Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 18 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:26:11Ok
  • 2023-04-04 21:26:215



Lisner sándwich de pasta pastella Lisner sándwich de pasta pastella
con salmón con cebollino 80 g
53,25zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-11-03
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
mediterránea con tomates secos 80 g 80 g
49,88zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2026-11-01
Lisner Lisner Pastella Pasta de Lisner Lisner Pastella Pasta de
huevo con salmón 80 g
51,88zł/kg

precio: 4,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-18
Lisner Pasta de huevo Lisner con Lisner Pasta de huevo Lisner con
rebozuelos 80 g
49,88zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-11-01
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z makreli 80 g
49,88zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-03
Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
z krewetek 80 g
49,88zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2026-10-30
Lisner arenque en salsa de crema Lisner arenque en salsa de crema
300 g
37,53zł/kg

precio: 11,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner filetes de arenque en salsa Lisner filetes de arenque en salsa
de mostaza 300 g
38,07zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-25
Lisner Filetes de arenques en Lisner Filetes de arenques en
salsa de eneldo 280 g
40,79zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-27
Lisner Lisner
fecha de caducidad 2026-10-31
Lisner arenque en salsa de yogur Lisner arenque en salsa de yogur
fecha de caducidad 2026-11-05
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5