alubias blancas

Pudliszki Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
alubias blancasalubias blancas
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

11,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000936

5900783000936

precio: 4,72 zł

4.72 PLN 2027-01-31 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna294 kJ / 70 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,0 g
w tym cukry0,7 g
Błonnik5,2 g
Białko4,9 g
Sól0,76 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy

Fasola Biała Pudliszki to smaczne źródło błonnika i białka.
Características:wysoka jakość, źródło błonnika i białka
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
400 g
15,70zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-26
Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2030-04-30
Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2030-05-30
Dawtona frijoles rojos enlatados Dawtona frijoles rojos enlatados
400 g
13,65zł/kg

precio: 5,46 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2029-05-04
Dawtona alubias blancas Dawtona alubias blancas
400 g
13,68zł/kg

precio: 5,47 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de la BIO IDEA La Bio Idea Mezcla de
Judías en salmuera BIO 400 g
18,20zł/kg

precio: 7,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-03-26
la BIO IDEA Habas de mantequilla la BIO IDEA Habas de mantequilla
La Bio Idea BIO 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-05-19
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
Sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2027-06-20
Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
Pudliszki sin conservantes 480 g
15,63zł/kg

precio: 7,50 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-03-20
Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
tomate fresco 300 ml
13,70zł/l

precio: 4,11 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

precio: 8,43 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-08-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5