maíz estañado

Pudliszki
52maíz estañado
Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
maíz estañadomaíz estañado
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-21

pojemność

cena za kilogram

15,73 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783000073

5900783000073

precio: 6,29 zł

6.29 PLN 2028-08-21 NewCondition
kukurydza, woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna220 kJ / 52 kcal
Tłuszcz1,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany8,1 g
w tym cukry5,2 g
Błonnik2,1 g
Białko1,6 g
Sól0,78 g
Wartości odżywcze są podawane dla produktu po odsączeniu z zalewy.

Kukurydzę Pudliszki wyprodukowano ze świeżej kukurydzy od polskich rolników.
Características:z polskich warzyw, źródło błonnika
marca:Pudliszki
Nombre del producto regulado legalmente:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany.
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data, kod produkcji na spodzie puszki. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Tipo de embalaje:Puszka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dawtona maíz dulce en conserva Dawtona maíz dulce en conserva
    400 g
    13,00zł/kg

    precio: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-10-08
    Kwidzyn maíz en conserva Kwidzyn maíz en conserva
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2029-11-30
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
    400 g
    11,80zł/kg

    precio: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad
    2027-01-31
    Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
    400 g
    15,70zł/kg

    precio: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-02-26
    Kwidzyn guisantes enlatados Kwidzyn guisantes enlatados
    400 g
    9,38zł/kg

    precio: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
    400 g
    9,98zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2030-04-30
    Pudliszki Ketchup suave Pudliszki Pudliszki Ketchup suave Pudliszki
    Sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    fecha de caducidad 2027-06-20
    Pudliszki Ketchup picante Pudliszki Ketchup picante
    Pudliszki sin conservantes 480 g
    15,63zł/kg

    precio: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-03-20
    Pudliszki - Jugo de tomate de Pudliszki - Jugo de tomate de
    tomate fresco 300 ml
    13,70zł/l

    precio: 4,11 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-09-22
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    do spaghetti 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-08-19
    Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
    Słodko-Kwaśny 480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad
    2027-06-18
    Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
    480 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-08-13
    Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
    z po bretońsku 610 g
    18,93zł/kg

    precio: 11,55 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2027-12-10
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5