Mlekovita Leche entera en polvo Clase I 400 g

Mlekovita

Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 

Mlekovita Leche entera en polvo Clase I 400 gMlekovita Leche entera en polvo Clase I 400 g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-10

pojemność

cena za kilogram

42,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400044

5900512400044

precio: 16,99 zł

16.99 PLN 2027-08-10 NewCondition

Wartości odżywcze (%)
Wartość odżywcza w 100 g mleka w proszku:

wartość energetyczna - 2084 kJ/498 kcal
białko - 26 g
węglowodany - 40 g
tłuszcz - 26 g


Mleko w proszku to produkt, który często znajduje zastosowanie w polskiej kuchni. Jest sprawdzonym dodatkiem do wielu wypieków i słodkich deserów, którym dodaje smaku i wartości odżywczych oraz ułatwia ich przygotowanie. Przeznaczone jest do bezpośredniego spożycia po rozpuszczeniu, a także jako składnik koktajli, deserów i wypieków. 


Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita Leche Mlekovita Mlekovita Leche
desnatada en polvo 250 g
39,96zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń Leche en polvo Gostyń SM Gostyń Leche en polvo
granulada desengrasada 250 g
29,40zł/kg

precio: 7,35 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2027-07-19
Mlekovita Mlekovita Leche en polvo Mlekovita Mlekovita Leche en polvo
llena de 26% de grasa 500 g
41,60zł/kg

precio: 20,80 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-17
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5