Mlekovita Leche en polvo llena de 26% de grasa

Mlekovita
55
Pyszny mleko,bardzo praktyczne Mlekovita Leche en polvo llena de 26% de grasa
54Mlekovita Leche en polvo llena de 26% de grasa
Mlekovita Leche en polvo llena de 26% de grasaMlekovita Leche en polvo llena de 26% de grasa
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

42,84 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512400020

5900512400020

precio: 21,42 zł

21.42 PLN 2027-09-10 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Leche en polvo Mlekovita Mlekovita Leche en polvo
llena de 26% de grasa 500 g
41,60zł/kg

precio: 20,80 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-17
mleko krowie,Zawartość tłuszczu 26% min.
Wartości odżywcze (%)w 100 g mleka w proszku
Wartość energetyczna 2084 kJ/498 kcal
Tłuszcz 26 g
w tym kwasy nasycone 17 g
Węglowodany 40 g
w tym cukry 40 g
Białko 26 g
Sól 0,90 g*
*Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
Produkt nie jest przeznaczony dla niemowląt poniżej 12 miesięcy.
marca:Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko w proszku pełne.
Conservación:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w chłodnym suchym miejscu z dala od źródła ciepła. Po otwarciu opakowania szczelnie zamknąć w chłodnym suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 miesiąca.
Preparación y uso:Sposób użycia: W celu przygotowania 250 ml mleka płynnego o zawartości tłuszczu 3,2% należy: - odmierzyć 250 ml ciepłej wody o temperaturze 40-50°C. - odważyć 35 g mleka w proszku (około 13 płaskich łyżeczek). - do odważonego mleka w proszku dodać niewielką ilość wody, rozetrzeć na jednolitą masę, - uzupełnić pozostałą ilością wody i mieszając zagotować.
Tipo de embalaje:Zgrzewane
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara z Wloch , 2025-10-23 23:03:17Pyszny mleko,bardzo praktyczne



Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Mlekovita Mlekovita Leche entera Mlekovita Mlekovita Leche entera
en polvo Clase I 400 g 400 g
42,48zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-08-10
Mlekovita Mlekovita Leche Mlekovita Mlekovita Leche
desnatada en polvo 250 g
39,96zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-06-01
Gostyń SM Gostyń Leche en polvo Gostyń SM Gostyń Leche en polvo
granulada desengrasada 250 g
29,40zł/kg

precio: 7,35 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2027-07-19
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5