Mlekovita Cream Polish denso 12%

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita Cream Polish denso 12%
411Mlekovita Cream Polish denso 12%
Mlekovita Cream Polish denso 12%Mlekovita Cream Polish denso 12%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

18,90 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350011

5900512350011

precio: 3,78 zł

3.78 PLN 2026-10-27 NewCondition
śmietanka,kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 560 kJ
Wartość energetyczna 135 kcal
Tłuszcz 12 g
w tym kwasy nasycone 7,8 g
Węglowodany 4,0 g
w tym cukry 4,0 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

doskonała do: sałatek
marca:Mlekovita
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietana 12% tłuszczu.
Conservación:Po otwarciu należy spożyć w ciągu 48 godzin. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Dirección de devolución:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2026-09-21 15:23:59Polecam



Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 18% 200 ml
19,30zł/l

precio: 3,86 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Cream Polish Mlekovita Mlekovita Cream Polish
denso 18% 200 g
21,70zł/kg

precio: 4,34 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-21
Mlekovita Crema Mlekovita 18% sin Mlekovita Crema Mlekovita 18% sin
lactosa 200 g
24,95zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-20
Kanka Crema Kanka 18% Kanka Crema Kanka 18%
200 g
16,80zł/kg

precio: 3,36 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Śmietana OSM Piaski OSM Piaski Śmietana
jogurtowa 9% 200 g
14,40zł/kg

precio: 2,88 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-10-13
Piątnica Piątnica, crema para Piątnica Piątnica, crema para
sopas 12% 400 g
13,80zł/kg

precio: 5,52 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-27
Mlekovita Mlekovita Smietana Mlekovita Mlekovita Smietana
Polonia 18% de espesor 400 g
17,48zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-10-17
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
elaborado con leche de vaca, grasa azul 18%. 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-02-10
Mlekovita Queso Mlekovita Favita Mlekovita Queso Mlekovita Favita
grasa elaborado con leche de vaca, amarillo - 12% de 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-18
Mlekovita Queso de vainilla Mlekovita Queso de vainilla
homogeneizado Mlekovita Darek 150 g
24,00zł/kg

precio: 3,60 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-10-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Mlekovita Ensalada Mlekovita y Mlekovita Ensalada Mlekovita y
sándwich de queso favita semigraso 16% de grasa 270 g
26,63zł/kg

precio: 7,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-02
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5