Leche UHT manchada 3.2%

Łaciate
55
wygodna ilość, mniej zmarnowanego mlekaLeche UHT manchada 3.2%
55
okLeche UHT manchada 3.2%
55
Taniej niż w supermarkecie :)Leche UHT manchada 3.2%
417Leche UHT manchada 3.2%
Polskie z natury
Leche UHT manchada 3.2%Leche UHT manchada 3.2%
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-14

pojemność

cena za litr

5,40 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000066

5900820000066

precio: 2,70 zł

comprar 8 szt. para 2.66 zł/szt
2.70 PLN 2027-02-14 NewCondition
zawartość tłuszczu 3,2 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna253 kJ / 60 kcal
tłuszcz3,2 g
w tym:
- kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
węglowodany4,7 g
w tym:
- cukry4,7 g
białko3,2 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal)
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Polskie z natury
Características:natura w każdej kropli, samo mleko
marca:Łaciate
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,2 %.
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC Tetra Pak chroni to co dobre
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.

  • Jola , 2021-02-18 18:59:40wygodna ilość, mniej zmarnowanego mleka
  • 2017-11-07 09:08:01ok
  • Piotr , 2015-09-11 20:42:05Taniej niż w supermarkecie :)



Danmis Danmis UHT leche de cabra Danmis Danmis UHT leche de cabra
500 ml
17,14zł/l

precio: 8,57 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-11
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Łaciate leche UHT 3,8 % menor Łaciate leche UHT 3,8 % menor
grasa 1 litr
5,00zł/l

precio: 5 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-05
Łaciate Leche UHT con manchas Łaciate Leche UHT con manchas
3,2% sin lactosa 1 litr

precio: 6,15 zł

PLN
1
118
fecha de caducidad 2027-02-18
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Łaciate UHT botella de leche Łaciate UHT botella de leche
pasteurizada 2% de grasa 1 litr

precio: 4,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-24
Łaciate Leche fresca manchada Łaciate Leche fresca manchada
3,2% 1 litr

precio: 5,21 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-10-24
Łaciate Pinto yogur para beber Łaciate Pinto yogur para beber
lactosa coco-piña 250 ml
13,76zł/l

precio: 3,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-26
Łaciate Leche UHT manchada de Łaciate Leche UHT manchada de
chocolate 200 ml
12,10zł/l

precio: 2,42 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-07
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5