UHT botella de leche pasteurizada 2% de grasa

Łaciate
512UHT botella de leche pasteurizada 2% de grasa
UHT botella de leche pasteurizada 2% de grasaUHT botella de leche pasteurizada 2% de grasa
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-10-24

pojemność

cena za litr

4,99 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820012212

5900820012212

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2026-10-24 NewCondition
Zawartość tłuszczu 2,0 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna212 kJ/50 kcal
tłuszcz w tym2,0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
węglowodany w tym4,8 g
- cukry4,8 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń120 mg
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal)
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

proces mikrofiltracji pozwala na pasteryzację w niższej temperaturze, wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
marca:łaciate
Sobre la marca:Łaciate - samo mleko
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko świeże pasteryzowane, mikrofiltrowane.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od 0°C do +8°C.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 12 ocen.




    Łaciate Leche fresca manchada Łaciate Leche fresca manchada
    3,2% 1 litr

    precio: 5,21 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-10-24
    Piątnica Leche fresca Rural 3,2 % Piątnica Leche fresca Rural 3,2 %
    de materia grasa 1 litr

    precio: 6,52 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2026-10-18
    Mlekovita Leche fresca polaca Mlekovita Leche fresca polaca
    Mlekovita, 3,2% de grasa, pasteurizada 1 litr

    precio: 6,16 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-10-21
    PRECIO REDUCIDO -25%
    Piątnica leche orgánica Piątnica leche orgánica
    Piątnica 1 litr

    precio: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2026-10-07
    Piątnica Piątnica Mleko do kawy Piątnica Piątnica Mleko do kawy
    500 ml
    8,94zł/l

    precio: 4,47 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2026-10-26
    Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
    1 litr

    precio: 5,14 zł

    PLN
    1
    25
    fecha de caducidad 2027-05-31
    Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
    1 litr

    precio: 5,13 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-05-14
    Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
    1 litr

    precio: 4,61 zł

    PLN
    1
    119
    fecha de caducidad 2027-08-12
    Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
    1 litr

    precio: 4,64 zł

    PLN
    1
    84
    fecha de caducidad 2027-08-19
    Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
    grasa 200 g
    37,15zł/kg

    precio: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-11-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5