Danmis UHT leche de cabra

Danmis
55
smaczneDanmis UHT leche de cabra
35
Jak na produkt pasteryzowany - niezły.Danmis UHT leche de cabra
42Danmis UHT leche de cabra
Danmis UHT leche de cabraDanmis UHT leche de cabra
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-11

pojemność

cena za litr

17,14 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901680000111

5901680000111

precio: 8,57 zł

8.57 PLN 2027-02-11 NewCondition

Zawartość tłuszczu 2,5%.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:34:40smaczne
  • megalo , 2019-03-09 19:44:39Jak na produkt pasteryzowany - niezły.



Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
500 ml
5,40zł/l

precio: 2,70 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-14
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Danmis Danmis crema de queso de Danmis Danmis crema de queso de
cabra a tratamiento térmico 125 g
87,92zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2026-11-12
Danmis Danmis rodajas de queso Danmis Danmis rodajas de queso
duro madurado de cabra 100 g
119,90zł/kg

precio: 11,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5