Łaciate
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-01-11

pojemność

cena za litr

11,80 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820016265

5900820016265

precio: 2,36 zł

comprar 12 szt. para 2.32 zł/szt
2.36 PLN 2027-01-11 NewCondition
mleko, cukier, stabilizator: karagen, aromat naturalny, barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna261 kJ / 62 kcal
tłuszcz w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym:9,0 g
- cukry9,0 g
białko3,1 g
sól0,10 g
wapń112 mg (14 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
nowa ulepszona receptura, doskonałe źródło naturalnego wapnia
marca:Łaciate
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko UHT o smaku truskawkowym.
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.
Preparación y uso:Wstrząsnąć przed wypiciem.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a fresa 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-03-15
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a vainilla. 200 ml
11,65zł/l

precio: 2,33 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2027-02-03
Mlekovita Leche Mlekovita UHT con Mlekovita Leche Mlekovita UHT con
sabor a chocolate 200 ml
11,60zł/l

precio: 2,32 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2027-02-20
Łaciate Leche UHT manchada de Łaciate Leche UHT manchada de
chocolate 200 ml
12,10zł/l

precio: 2,42 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-07
Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5% Łaciate Łaciate Mleko UHT 3,5%
200 ml
9,35zł/l

precio: 1,87 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad
2027-03-10
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
500 ml
5,40zł/l

precio: 2,70 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-14
Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5