Leche UHT manchada sin lactosa 1,5%

Łaciate
55
okLeche UHT manchada sin lactosa 1,5%
56Leche UHT manchada sin lactosa 1,5%
Leche UHT manchada sin lactosa 1,5%Leche UHT manchada sin lactosa 1,5%
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-16

pojemność

cena za litr

5,99 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820020125

5900820020125

precio: 5,99 zł

comprar 12 szt. para 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-02-16 NewCondition
Zawartość tłuszczu 1,5 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna193 kJ/46 kcal
tłuszcz w tym:1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym:4,8 g
- cukry4,8 g
białko3,3 g
sól0,10 g
wapń 120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Zawartość laktozy <0,01 g w 100 ml produktu.

biel w każdej kropli - dzięki unikalnej technologii, opakowanie blisko natury, wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
marca:Łaciate
Nombre del producto regulado legalmente:Mleko UHT bez laktozy, zawartość tłuszczu 1,5 %.
Otra información:
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Joanka , 2026-08-12 12:07:23ok



Leche UHT Zambrowski 1,5 % Leche UHT Zambrowski 1,5 %
1 litr

precio: 4,20 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2027-02-12
Polmlek Polmlek Leche suave UHT 2% Polmlek Polmlek Leche suave UHT 2%
sin lactosa Polmlek 1 litr

precio: 4,78 zł

PLN
1
38
fecha de caducidad 2027-02-28
Łaciate Leche UHT con manchas Łaciate Leche UHT con manchas
3,2% sin lactosa 1 litr

precio: 6,15 zł

PLN
1
118
fecha de caducidad 2027-02-18
Łaciate Leche UHT manchada 0.0% Łaciate Leche UHT manchada 0.0%
1 litr

precio: 5,14 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2027-05-31
Łaciate Leche UHT manchada 0.5% Łaciate Leche UHT manchada 0.5%
1 litr

precio: 5,13 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-05-14
Łaciate Leche manchada 2% UHT Łaciate Leche manchada 2% UHT
1 litr

precio: 4,61 zł

PLN
1
119
fecha de caducidad 2027-08-12
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
1 litr

precio: 4,64 zł

PLN
1
84
fecha de caducidad 2027-08-19
Łaciate Leche UHT manchada de Łaciate Leche UHT manchada de
chocolate 200 ml
12,10zł/l

precio: 2,42 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-03-07
Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Łaciate Leche UHT manchada 3.2% Łaciate Leche UHT manchada 3.2%
500 ml
5,40zł/l

precio: 2,70 zł

PLN
1
24
fecha de caducidad 2027-02-14
Łaciate leche en polvo 26,5 % Łaciate leche en polvo 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

precio: 19,11 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-02-21
Łaciate UHT botella de leche Łaciate UHT botella de leche
pasteurizada 2% de grasa 1 litr

precio: 4,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-10-24
Łaciate Leche fresca manchada Łaciate Leche fresca manchada
3,2% 1 litr

precio: 5,21 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-10-24
Łaciate leche UHT 3,8 % menor Łaciate leche UHT 3,8 % menor
grasa 1 litr
5,00zł/l

precio: 5 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-05
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5