Łaciata crema de café UHT 12% grasa

Łaciata
55
karton nienaruszony, znakomita śmietankaŁaciata crema de café UHT 12% grasa
55
SuperŁaciata crema de café UHT 12% grasa
55
Wydajna i idealna do kawusi.Łaciata crema de café UHT 12% grasa
410Łaciata crema de café UHT 12% grasa
Łaciata crema de café UHT 12% grasaŁaciata crema de café UHT 12% grasa
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-20

pojemność

cena za litr

14,38 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000431

5900820000431

precio: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-11-20 NewCondition
Łaciata Łaciata crema de café Łaciata Łaciata crema de café
UHT 12% grasa 500 ml
15,98zł/l

precio: 7,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-21
śmietanka, stabilizatory: E339, E407, zawartość tłuszczu 12 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna566 kJ/ 137 kcal
tłuszcz w tym12 g
- kwasy tłuszczowe nasycone8,0 g
węglowodany w tym4,2 g
- cukry4,2 g
białko3,0 g
sól0,10 g

Mleko : Zawiera
idealna do zup, sosów, sałatek oraz do kawy, polskie z natury, + dodaj do ulubionych, udaje się na pewno, nie warzy się, długi termin
marca:Łaciata
Nombre del producto regulado legalmente:Śmietanka UHT zawartość tłuszczu 12 %.
Otra información:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Preparación y uso:Zakrętka połączona z opakowaniem. 1. Odkręć 2. Podnieś 3. Zamknij 4. Żeby ponownie otworzyć, jeszcze raz odkręć i podnieś. Wstrząsnąć przed otwarciem
Tipo de embalaje:Karton
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.

  • Iwona , 2023-01-31 19:24:37karton nienaruszony, znakomita śmietanka
  • Leszek , 2021-11-17 16:13:13Super
  • Jagoda , 2016-07-12 15:17:46Wydajna i idealna do kawusi.



Łaciata Łcrema aciata para Łaciata Łcrema aciata para
postres UHT 30% grasa 500 ml
21,32zł/l

precio: 10,66 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-01-07
Łaciata Łaciata crema de sopa Łaciata Łaciata crema de sopa
UHT 18% de grasa 500 ml
17,98zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-12-20
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 30% de grasa 500 ml
21,62zł/l

precio: 10,81 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-01-04
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 18% de grasa 500 ml
17,26zł/l

precio: 8,63 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-06
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska UHT 12% de grasa 500 ml
16,50zł/l

precio: 8,25 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2026-12-16
Mlekovita Postre Mlekovita Mlekovita Postre Mlekovita
Śmietanka Polska UHT 36% de grasa. 500 ml
23,98zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-01-03
Łowicka Łowicka Cream Cake 36% Łowicka Łowicka Cream Cake 36%
UHT 500 g
24,56zł/kg

precio: 12,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-12-15
Łaciata Łaciata UHT crema 12% Łaciata Łaciata UHT crema 12%
grasa 250 ml
16,96zł/l

precio: 4,24 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-12-07
Łaciata 10x10g crema de café Łaciata 10x10g crema de café
100 g
23,30zł/kg

precio: 2,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-04
Łaciata Łaciata UHT crema 30% Łaciata Łaciata UHT crema 30%
grasa 250 ml
22,92zł/l

precio: 5,73 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad 2027-01-07
Łaciata Łaciata UHT crema 18% Łaciata Łaciata UHT crema 18%
grasa 250 ml
19,04zł/l

precio: 4,76 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-08
Łaciata Crema de Laciata 36% Łaciata Crema de Laciata 36%
500 ml
23,98zł/l

precio: 11,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-25
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5